Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet spórolni egy babán?

Hol lehet spórolni egy babán?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy mindent szerezzek be használtan (játékot, ruhát, textíliát is). Van, aki a márkátlan pelusra szavaz, de hallottam már olyat is, hogy elharmadolja a popsitörlőt, mert úgy tovább tart.


Ti hogyan takarékoskodtok?


2012. febr. 18. 17:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
öszinten en sehogy!sporolni magamon es a ferjemen szoktam ha kell de a babänk mindent megkap amire szüksege van nem azt mondom hogy elhalmozzuk vagy märkamäniäsak vagyunk mert en sem mindig a drägät veszem hanem azt ami bevält!
2012. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mosható pelenka, használt és akciós cuccok, kerülöm a felesleges dolgok vásárlását.
2012. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ruhát, játékot a teszveszen veszek, a pelusból a Dm-es dobozos pelust használom (nagyon hasonlít a Liberóra), a popsitörlőből mindig az akciósat veszem. A Tescoban most a Huggies nagyon olcsó.
2012. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nekem a mosható pelenka nem jött be.


Köszönöm a válaszokat, várom a többi tippet is!

2012. febr. 18. 17:17
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudok rajta spórolni, inkább magunkon. De mindig csak akciós pelust veszek kuponnal DM-ben, akciós popsitörlőt és akkor be is tárazok. Még van nincs hiány semmiből, akkor is arra gondolok, hogy majd fog kelleni és ha látok jó akciót, akkor veszek belőle. Ruhát használtan vagy Tesco-ban sokszor kifogok leértékeltet, ami olcsóbb mint a turi. Pont a mai fogásom, aminek nagyon örülök: 3 db pulcsi 870,- Igaz később fog kelleni, de nem kér enni, jó lesz tavasszal/ősszel. Az ilyeneket sosem hagyom ott. Játékot vateráról használtan.
2012. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy "spóroltam", hogy gyűjtöttem a DM-es pontokat, és a 25%-os kedvezményekre vettem pelust. Nappalra sokáig vettem pelenkadiszkontos pelust. (éjjelre maradt a DM-es). Ruháinak 90 %-a használt, de az nem a spórolás miatt. Hanem mert olyan gyorsan nőnek, és nagyon szép rucikat durizok neki. Máson nem spórolok. Cipője, zoknija, (míg bodyt használt), trikó, gatyó mindég új.
2012. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
17.31-es vagyok. Na meg lesem én is az akciós dolgokat. Ha nagyon jó áron volt pelus,popsitörlő akkor vettem jó sokat, még a családot is küldtem pelust venni (mert ugye csak x számút lehetett venni 1 embernek a tescoba).
2012. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet, most le inkább a babád fenekét kaki után, és így nem fogy annyi popsitörlő. Egy nagyobb, hátközépig érő kakinál, elmenne egy csomó popsitörlő, így meg a csapnál gyorsan megmosod meleg szappanos vízzel a kakis bőrét, tisztább is lesz, és spórolsz is. Az én babám minden szopi után kakilt, nem győztem volna a törlőkendőt vásárolni.

Én a pelusozást úgy csinálom, hogy éjszakára Liberót használok, hogy kibírja reggelig, éjszaka már nem kakil a babám, viszont nappalra is nem tudom finanszírozni, így ilyenkor gagyibbat használok.

Ruhákat turiban vettem, sőt még játékokat is szoktam onnan, tök jók vannak néha. Ha kicsit több pénzem van, akkor előre is vásárolok, vagy ha akció van, akkor is gondolkozok már előre, majd belenő a gyerekem.

2012. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Mi mindenkin spórolunk ha kell.

Èn nem vagyok feláldozó típus, így ha én nem a delikátas bltban veszem meg a drága felvágottat akkor a gyerek is DM-s dolgot kap. Habár DM saját márkája mindenböl a legjobb minöséitést kapta baba ápolásból, szóval a minösége olyan mint a HIPP-nek és sok másik márkától még jobb minöséitést is kapott.


de azon nem sporolok hogy nem törlöm meg rendesen a fenekét vagy ilyesmi.


mi elfogadunk mindenkitöl mindent.

2012. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is mosható pelenkát használok. A pisis popsitörlőt kimosom és langyos kamillás vízzel használom újra popsitörlésre. Ecettel mosom a ruhákat öblítő nélkül, 40 fokon, mert a melegebb víz sem távolítja el a foltrokat jobban.
2012. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!