Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet spórolni egy babán?

Hol lehet spórolni egy babán?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy mindent szerezzek be használtan (játékot, ruhát, textíliát is). Van, aki a márkátlan pelusra szavaz, de hallottam már olyat is, hogy elharmadolja a popsitörlőt, mert úgy tovább tart.


Ti hogyan takarékoskodtok?


2012. febr. 18. 17:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
a babánál spórolni csak apun meg anyun lehet! pelenkából viszont a spórolás az ott kezdődik ,hogy megveszem a minőségi drágának mondott árút és nem csípi ki a popsiját, nem ázik át a nadrág és nem fázik meg !popsi kenőcsöt íratok fel a védőnővel (ez 300FT) ruhából viszont lehet használtat venni!
2012. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ez komoly?kimosod a popsitörlőt?nekem ez már durva

inkább agyereket mosd le

amúgy én a is a dm-ben gyüjtöttem a pontot,pelenkát végig onnan vásároltam a pelenkát,popsitörlőt.kakánál lemostam fürdetővel

sokat turiztam neki

cipő deichmannos,barenshue vagy bobby vagy dei tex

mi sok ruhát örököltünk szerencsére

kajája olcsóbb,ha te főzöl,de én ezt sokáig nem tudtam,mert nagyon keveset evett,így nem érte meg,le se tudtam volna akkora mennyiséget turmixolni

ha kaptam a bab bónusztól 15 százalékos vásárlás végösszegit,vettem 2-3 csomag pelenkát,kiváltottam rájuk 25 százalékost is,így 40 százalékkal olcsóbb volt,liberót vettem,az sokáig bírta.ilyenkor tankoltam fel bébiételből is

2012. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
17.31-es vagyok. Ezen a popsitörlő kimosáson én is kiakadtam. Azért ennyire ne spóroljunk már. Én ha bekakilt akkor is popsitörlőt használtam. Igaz az első időkben elment havi 4 csomag is, de nem érdekelt.
2012. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

Na apám sok cifrát hallottam már,de ilyet.....

A DM saját márkás popsitörlője 4ft/db-ra jön ki,és nem is rossz minőség.Kiszámoltad már,hogy mennyi vizet és mosószert használsz el míg kimosod+idő+kamilla stb????


bocsi az offért

2012. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Popsitörlőből Axxo

Ruhákat újat és használtat is veszek. (új: body, zokni - használt: naci, póló, pulcsi, overál, ja és a cipő is új)

Játékot nem veszek használtan (egyszer vettem)

Amiket kinőtt, felrakom aukciós oldalra és eladom, ebből jön be mindig egy kis pénz, amiből vásárolok neki a köv. méretet.:)

Pelusból pampers, még nem próbáltam mást.

2012. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kimosott popsitörlő???Ez Nekem már sok.

Magunkon spórolok. Ruhát (alsónemű kivételével) gyakran veszek használtan. Játékot újat szoktam, de kifogtam már szinte hibátlan állapotút is. Pelusból próbáltam Aldi,Lidl,Cora saját márkásakat,de kipirosodott a popója, így Pampers.

2012. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én turiból szerzek ruhácskákat, mert semmi bajuk, olcsóbb is, és úgyis kinövi pár hét alatt, nem érdemes újat venni.

Pelenkából DM-be veszek 25%-os kuponra Pampers-t, nekünk csak ez jött be, popsitörlőt a 100 forintos boltból.

2012. febr. 19. 13:36
 18/19 anonim ***** válasza:

Ruhát turiból illetve börzéről szerzek, minden számból van 1-2 új darab is, ha esetleg megyünk valahova, de a többi használt, ezen rengeteget lehet spórolni. Pelenkából mindig az akciósat veszem, lekopogom, nem sok olyan pelus van amit nem bír. Popsitölrőt havonta egy csomaggal veszek, hogy ha megyünk vhova legyen nálam, de otthon mosom neki mindig, pisilésnél egy nedves testil pelussal tölröm át. Én főztem, főzök neki. Picinek megfőztem egy nagyobb adagot, és kisebb adagokban lefagyasztottam.

Játékokat nagyon sokat kap az unokatesóktól.

Igazából a pelus az ami drága, de kezd szoba tiszta lenni, így azon is tudok spórolni, mert itthon nem kell rá mindig.

Gyógyszertári fürdetőt használunk, plusz a popsikrém és testápoló is receptes, így sokkal olcsóbb.

2012. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Dm kuponnal vásárolok pelenkát,törlőkendőt,tápszert,stb.Bizományos ruhát veszek(nagyon szépeket,pl most vettem C&A-s nacit meg pulcsit összvissz 1600 ft-ért,újonnan 7-8000 körül lett volna).Törlőkendúővel én úgy takarékoskodok h nem úgy törlöm ahogy a kezembe esik a kendő,hanem kettéhajtom,a nagyját letörlöm,megint kettéhajtom,megint törlök.Kaksihoz is ált. elég 1,ha nagyon összerotyizta,akkor 2 kendő.Nem cserélek pelust minden pisi után,hanem ha már azért van benne.Fürdetőből nem egy teljes nyomásnyit használok-tök felesleges.Ja,és persze a kaját én főzöm,azért ez rengeteget jelent havonta.(Ha nem akarnék főzni is muszáj lenne,mert az üvegest utálja.)

Off,de eszembe jutott egy ismerősöm,állati gáz a nő.Olyat csinált,h a gyerek 1-et pisilt a pelusban éjszaka,másnap estére visszadta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem kommentáltam,csak ültem és köpni-nyelni nem tudtam...:S

2012. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!