Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves örökmozgó babáitok...

1éves örökmozgó babáitok mennyi főzeléket eszik? Enyém 200ml-t, de úgy látom már nem elég neki, éjszaka kér szopizni sokszor. Rengeteget mozog, lehet, hogy többet igényel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy évesen mi már nem főzelékeztünk. Együtt eszik a család. Amit nem kaphattak még, azt persze nem kaptak. Annyit esznek a gyerekeim, amennyit kérnek. (Mérni nem szoktam :o)

Ettől független szerintem az éjszakai szopi, az ilyenkor már nem az éhségről szól.

Egyik gyerekem 6 hetes korától nem igényelte, másik meg 20 hónapos koráig szopizott éjjel (is), amíg el nem választottam.

2012. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem eszik főzeléket, azt eszi, amit mi. Ma csirkepaprikas van tesztaval. Melle eszik meg egy babapudingot, vagy néha pár szem kekszet. De előtte ebédre megevett 220 grammot, plusz a 100 grammos babapuding, este meg 250 gramm főzeléket.
2012. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1 évesen azt ette amit mi (főzelékesek vagyunk vagyunk, abból sokat eszik még 2,5 évesen is...)

de nem méregettem, hogy mennyit ehet.

ilyet még nem is hallottam, hogy úgy gondolja anyuka, hogy nem lakott jól a gyerkőc akkor nem szed neki még egy tányérral hanem megkérdezi itt :O


miért méred egyáltalán? szedj egy tányérral, aztán ha még éhes, szedj még eggyel neki! pont annyit egyen amennyit kíván!

2012. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én speciel azért méregettem a kaját 1éves koráig, mert képes volt hányásig enni magát, kiporcióztam.

Mostanában sajnos romlott az étvágya, de még mindig kimérem a 200-at, 230at és max meghagyja. Ha úgy érzed igényli, szedj többet, pár nap alatt látod majd, mennyit eszik.

2012. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sem mérem neki,csak kb.látom,hogy annyit eszik.Akkor elég neki,jól lakik csak úgy gondoltam azért akar szopizni éjjel még.Mert akkor megpróbálnám növelni az adagját,ha bírja+vacsira is többet kapna
2012. febr. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!