Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilárd evés közben is vagy...

Szilárd evés közben is vagy csak utána kínáljátok folyadékkal babátokat? És utána megbüfiztetitek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor itattam amikor már nem kért többet, aztán miután ivott újra megkínáltam kanalassal, volt, hogy evett még.


én nem büfiztettem ekkor már evések után, fel tudott ülni, megoldotta magának :)

2012. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleinte csak utánna adtam Neki inni. Most már nagyobb 15 hós, Nála van a innivaló, iszik közben is elég sokat.
2012. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Evés közben is meg szoktam kínálni vízzel, amikor már úgy tűnik nem kér többet, és általában utána még hajlandó enni pár kanállal. A végén iszik inkább többet. Én utánna felveszem várok egy kicsit, hátha böfizik, általában szokott is. Ő nagyon bukós volt, néha még most is bukik akár a szilárdtól is. És ő még hordozóban eszik félig ülő helyzetben, mert még nem tud stabilan ülni, ha már az etetőszékben eszünk, akkor valószínüleg inkább benne hagyom még evés után egy darabig, amíg nem unja el, de majd kiderül hogy lesz.


7 hónapos lesz a fiam holnap.

2012. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiam kicsi korától kezdve sokat ivós. Így ha elé teszem az inni valót és a kaját inkább az innit választja, és nem eszik inkább ezért általában csak utána kerül elő a víz. Vagy ha szárazabb a kaja akkor kap, de csak annyi van a pohárban, ami 1-2 korty, mert különben nem eszik tovább.

Nem tudom míiért van ez így nála, de ez van:(

2012. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Evés után szoktam itatni, és meg is büfiztetem, mert még nem tud ülni.
2012. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!