Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik éjszaka?

Miért nem alszik éjszaka?

Figyelt kérdés
4,5 hós anyatejes a kisfiam! Eddig általában egyszer kelt éjszaka szopizni, úgy éjjel 2-3 körül és utána aludt reggelig, de kb 3 hete nem alszik éjjel rendesen! Ezt úgy értsétek, hogy elalszik 8-9 körül, éjfélkor vagy 2 körül kel szopizni, utána 3-4 körül és onnantól kezdve fél- egy óránként ébred! Nem tudom elképzelni mi változhatott, mi lehet a baj!? Más is tapasztalt ilyent ennyi idős babájánál?
2009. jún. 5. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt ilyen. Amig elég volt a tejcsi addig 1x kelt, aztán mikor már nem volt elég, az első kelés éjfél körül volt, aztán 2 óránként, aztán óránként. Aztán kapott tápszert és azóta újra egyszer kel 2 körül és alszik tovább reggelig.
2009. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a fogacskákkal? Csak azért kérdezem mert nálunk is voltak ilyen hetek.Amikor éjjel felkelt alig evett valamit.Hajnalban és utána ugyanez. Én napközben többször mellre tettem mint szoktam (ha éhes volt ha nem) és éjszakára adtam neki Viburcol kúpot. Pár napig egyszer még felkelt éjjel,azóta viszont nem. Ja, és esti szopi előtt Dentinox géllel bekentem az ínyét, hogy többet tudjon enni(ha netán fáj neki evés közben).
2009. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogak, vagy nem elég a kaja. Nálunk a második igazolódott be. Amióta kap pótlást a kislányom (4 hónapos), újra átalussza az éjszakát.
2009. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fogaira gyanakodtam én is, mert mindent rág, folyik a nyála, de az ínye nincs megvastagodva! Hát a kaja is gyanús... Ezelőtt két mellből szopizott, akkor jókat aludt, de mostanában a másodikat nem fogadja el, pedig én úgy érzem még annyi tejem sincs mint előtte... :( Szerintetek próbálkozzak tápszerrel?
2009. jún. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!