Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos babaval milyen a...

5 honapos babaval milyen a napirendetek? Foleg a nappali alvas erdekelne!

Figyelt kérdés
Mennyit es mikor alszik napkozben? Magatol szokott ra vagy lehet ekkora babat raszoktatni hogy mikor aludjonnappal? Nekunk az ejszakak is katasztrofak, de nappal sem alszik. De mintha nem is hianyozna neki mert nem nyugos, csak en vagyok hulla... Aggodom hogy keves neki ennyi alvas kb 11-12 ora egy 24 oran belul. Ejjel ha felkel nem lennek tul "brutalis" ha ennyi idosen leszoktatnam az ejjeli evesrol? Mert igazabol ejjel is inkabb csak jatszik a cicin sot utana is meg gugyogne jatszana nem akar visszaaludni. Ma ebben a percben aludt vissza 7kor reggel es fel 4 ota fent voltunk. Nem ertem nem hiszem hogy fogzik mert ilyenkor tok jokedvu csak akkor nyugos ha altatni probalom es nem foglalkozom vele...es van egy nagyteso is alig jut idom szegenykere ugyhogy nagyon jo lenne valamit kezdeni a torpevel. Bejon ekkora babanal a " katonas" rendszerhez szoktatas szerintetek?
2012. febr. 20. 07:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 7 körül kel, délelőtt alszik kb. 1 órát, ebéd körül fél órát, délután 1,5 órát. Este fél 8 körül van vacsi, aztán alszik reggelig. De ő már rég átalussza az éjszakát.

Persze van, mikor borul a napunk, pl. ilyen remek kettős frontoknál, mint ami most is van.. Ilyenkor nyűgösebb, össze-vissza alszik.

Én nem venném el tőle az éjszakai szopit. Esetleg azzal próbálkoznék meg, hogy vacsorára valami táplálóbbat adni neki szopi előtt, hátha kibírja az éjszakát.

Szerintem nem alszik keveset a babód, egyik ismerősöm kislánya sem alszik napközben, max. 2x fél órát. Bár ő az éjszakát átalussza.

Amikor éjjel eteted, beszélsz hozzá? Sötét van?

Én anno mikor még kelt a kisfiam, nem beszéltem hozzá, csak tettem a dolgom. Aztán visszatettem a kiságyba, volt ugyan, hogy 5-10 percig veszekedett (nem sírt) kicsit, de aztán mindíg elaludt.

2012. febr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!