Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális ez, vagy túlreagálom?...

Normális ez, vagy túlreagálom? 2hét múlva kezdek életem első munkahelyén és ha rágondolok, sírok. Bővebb lenn

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, AKAROK DOLGOZNI!

szóval megkaptam azt a munkát, amihez hasonlóról álmodtam. Örülök neki, de valahogy ezt az érzést elnyomja bennem a félelem és emiatt folyton csak sírok... Talán az is közrejátszik,h sosem dolgoztam,na meg 2órányira van lakhelyemtől a melóhely,s egyelpre nem költözhetek albiba.

Nektek volt hasonló?


2012. jan. 1. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nekem is okozott némi traumát, amikor először dolgoztam alkalmazottként (ráadásul 36 évesen), addig mindig a magam ura voltam, féltem a kötöttségtől, az új feladatoktól, attól, hogy főnököm lesz, meg meghatározott számú szabadnapom, az elején még sokszor gondoltam arra, hogy otthagyom az egészet, de aztán belejöttem, és most már fel nem mondanék semmiért. Jó dolog egy közösséghez tartozni! Szeretni fogod, meglátod! :)
2012. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen túlreagálod.:-)

Persze, nem dolgoztál még, új a helyzet, de hidd el, ugyanaz, mint a suli. Alkalmazkodsz egy közösséghez és elvégzed a feladatokat. Sírni nem kell, ha nem jó, keresel mást. Ezek szerint nagyon fiatal vagy még.

2012. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
77%
Ha az első munkahelyed lesz, ez érthető, kezdesz felnőttél és érzékenyen érint hogy magadról gondoskodsz.:) De túlreagálod egyértelműen, nyugi szedd össze magad:)! És ha sírsz, ne akard megállítani, sírd ki magad, akkor jobban fogod magad érezni!!!
2012. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok! :) Annyira félek, hogy még 2 hétig megbolondulok:) Annyira fiatal nem vagyok, de még túl gyerek lelkileg. (21)
2012. jan. 2. 14:21
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Ne marháskodj, 21 évesen éppen kinőttél a gyerekkorból.:-)

Ne aggódj, belejössz és megszokod. Mindenki így kezdi.

2012. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is így voltam mikor felvettek az első munkahelyemre... 2 hétig csak egyfolytában sírtam, úgy éreztem vége az életemnek, a szabadságomnak, mindennek, pedig 25 voltam. (Bár hozzátartozik, hogy annyira nem tetszett a hely, hogy pár hét után felmondtam.)
2012. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért ez a sírdogálás furcsa. Mi olyan szörnyű abban, hogy dolgozni kell? (Jó, elég rémes, hogy minden reggel ki kell mászni az ágyból és van évi huszonegykét napod, de kapsz FIZETÉST:-)
2012. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, h gyerekes amit művelek, meg más örömében sírna,ha ilyn munkát kapna,mint amit én...de akkor is....az új dolgoktól mindig féltem. De remélem, jó lesz
2012. jan. 2. 20:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első nap az mindenkinél olyan amilyen... túl leszel rajta:)
2012. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az elején mindig nehéz. Ne féj, hamarosan sokkal könnyebb lesz. Nagyon szerencsés vagy, hogy sikerült, amit szerettél volna.
2012. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!