Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukós babát altatnál hason...

Bukós babát altatnál hason éjszaka?

Figyelt kérdés
Kezd laposodni a 4.5 hónapos babám feje hátul és arra gondoltam, hogy hason kéne altatnom. Viszont nem merem, mert eléggé bukik. Mit csináljak vele? Oldalán már nem marad meg, akkor sem, ha a kiságy szélének van támasztva.
2012. febr. 21. 09:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nem kókuszmatrac és nekünk is van légzésfigyelő, de ha ennyire nem érdekli, hogy nem kap levegőt, akkor inkább nem erőltetem. Mert nem azzal van gond, hogy nem alszik hason, hanem nem fordítja oldalra a fejét.
2012. febr. 21. 20:22
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Kicsim szintén bukós (volt) Mindenki mondta altassam hason! Én altattam is volna úgy, ha nem ordított volna :( Így maradt az amit ő akart! Kb. ilyen idős volt mint a te babád mikor önállóan ide oda fordult! Azelőtt meg csak oldalt aludt! Szerencsére nem kezdett el laposodni! Ha nem szeret így aludni, kár erőltetni :(
2012. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!