Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ne essen...

Mit csináljak, hogy ne essen ki a cumi a szájából?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos. Nem egy nagy cumis, de a babkocsiban csak úgy van el ha cumit adok neki. A gond, hogy mindig kiesik a szájából, és rögtön sír. Most még megoldom, mert sállal kitámasztom, de ha jön a jó idő nem öltöztethetem be annyira. Mit tegyek. Vegyek másik cumit? Ha igen kinek milyen fajta vált be? Vagy ha nagyobb lesz akkor már nem esik ki a cumi?
2012. febr. 22. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is mindig kiesett, volt, hogy éjszaka többször arra kelt, hogy nincs a cumi a szájában! Ezt sajna nem tudod megoldani sehogy, mert nem kötheted a fejére:) Előbb-utóbb megtanulja bent tartani, sőt maga betenni a szájába! Nálunk így megy 6hós kora óta:)
2012. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez természetes, még pici és nem tudja megtartani, így ha rosszul fordul kiesik a cumi. Majd ahogy nő, rájön hogy tudja bent tartani, illetve visszatenni.
2012. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem a cumi fajtájával van a gond?
2012. febr. 22. 09:31
 4/15 anonim ***** válasza:
nem:) mindegy milyet veszel, a babának kell megtanulnia a szájában tartani.
2012. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vegyél neki Mam 6+ -os cumit.Csak ezt,és nem fog kiesni a szájából!
2012. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az utolsó írja. Én is így jártam, ahogy te. Volt aventes, nuk, stb. Kidobtam, és vettem Mam 6+osat. Azóta is nagyon szereti, és soha nem esett ki neki.
2012. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekünk a mam sem vált be, pedig kettőt is próbáltunk:(
2012. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6 hónaptól való volt?????Olyannal még nem találkoztam akinek az se vált volna be...
2012. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lehet kipróbálom a MAM-osat. Most Anvent-es van. De a cumisüvegünk MAM-os, hátha cumiból is jobb lesz az.
2012. febr. 22. 12:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Légyszi írd már majd meg bevált e.
2012. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!