Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor kezdett a babája...

Kinek mikor kezdett a babája átfordulni, és nyúlni a játékokért, szándékosan megfogni őket?

Figyelt kérdés
A hét végén lesz 3 hónapos a babám, szépen tartja hason a fejét, folyton jár keze-lába, mindent a szájába tömköd (pelenkát, szundikendőt, vagy csak az öklét), úgy látom megindultak az első fogacskái (persze tudom, hogy ez még hosszú folyamat). De egyenlőre nem nyúl semmiért, és szikráját sem mutatja annak hogy szeretne átfordulni akár hasról hátra vagy fordítva... ezeknek elvileg mikor van itt az ideje?
2012. febr. 22. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
3-4 hónap körül fordulnak át a babák. Az én lányom 5 hónapos és 4 napja fordult át elöször, aztán 2 nap szünet és ismét többször, most megint szünet, Nem törvényszerű az időpont. A játékok után már 3 hónaposan nyúlt, de nem tudatosan, 4 hónapot betöltött amikor már szép és egyértelmű volt hogy kéri a játékot.
2012. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom 4ésfél hónapos és még nem forog és nem is nagyon látom rajta hogy akarna. 3hónaposan , kb.2 hete kezdett tudatosan nyúlni a játékok után és azokat elvenni, aztán persze rögtön megrágcsálni. Én már szeretném ha forogna legalább egyik irányba, bár nálunk a hason fejemelés is nagyon későn jött össze. Kis lusti a drágám.

2012. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok, szóval így akartam írni: 3 hónaposan már nyúlt a játékok után, igaz még nem tudatosan és csak kb. 2 hete nyúl tudatosan a játékokért.... így akartam csak kimaradt valamiért

bocsika

2012. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor türelmesen várok... úgysem tehetek mást! :)
2012. febr. 23. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!