Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor normális vagy nem...

Most akkor normális vagy nem hogy 16hós lányom szinte egy percet se képes ülve eljátszani?

Figyelt kérdés

Annyi félét olvastam már,hogy minden gyerek ilyen szinte,meg hogy hiperaktív is lehet,de ahhoz még kicsi hogy ezt meg lehessen állapítani szerintem.Állandóan jön megy pakol,ha leülök vele akkor is max 5perc amit eljátszik és otthagy,megy a saját kis dolgára!Ha nem lát és a járókában van akkor eljátszik kis ideig,de általában,hagyom csatangolni a lakásban.Ha olyat talál ami érdekli(nem játék)avval is elszöszöl,vagy képes a fiókot is sokáig ki-be pakolgatni,de a játékai nem nagyon érdeklik.Viszont nagyon okos,értelmes kislány.

Szerintetek aggódjak?


2012. febr. 22. 11:25
 1/7 anonim válasza:
Az én kislányom már 20 hónapos.Ugyanilyen amióta járni tud.Se kiságy,se játék nagyon.Inkább ő is pakol edényeket könyveket stb.2 percnél tovább nem ül meg.Régebben én is azt hittem hogy hiperaktiv de nem.Egyébként ő is nagyon okos.1 éves kora óta beszél.Már mondókákat mond.
2012. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj.


Amúgy ha jó hosszú ideig elvan a fiókok pakolásával, az már belefér bőven az ülve eljátszik kategóriába. Nem kell játékkal ellennie, csak legyen, ami leköti.

2012. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Egy kicsit túl parás vagyok ilyen dolgokban:)Nem nagyon van kisbabás a környezetünkben így nagyon viszonyítani se tudok.Csak olvasom itt hogy meséket végig hallgatnak babák,tévé előtt elücsörögnek,hosszú időkön keresztül forma bedobóznak stb...
2012. febr. 22. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Mintha az én kisányomról írnál:) Két hete kezdte el érdekelni a mese, most átestünk a ló túloldalára mert egész nap a kisvakondot nézné, fura hogy végre van időm mindenfélére:) Most aggódhatnék ezen de tudom, hogy ez is elmúlik majd mert megunja addig kihasználom az időt:)

2 éves kislány anyukája

2012. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk egyetlen mese jön be a Rió:)Nagyon édes színes,főleg az eleje,de azt is csak a járókából nézi,ha kinn van és megy a mese csak oda-oda pillant a nagy rohanás közben:)
2012. febr. 22. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:

AZ én lányom is folyton csak menne:)Ma pl.azt vettem észre,hogy kinyitottam a bejárati ajtót hogy szellőztessek,épphogy elfordultam és már a lánykám kint simogatta a kutyus az ajtó előtt:))

Mese őt se érdekelte amíg egyszer látta a Mickey egér játszóterét.azóta ha az megy megáll körülötte a világ:)

2012. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiam is ugyanígy pörög egész nap, és teljesen ugyanazt csinálja, mint a lányod. Kivéve, hogy őt egyáltalán nem köti le a tévé. A játékok őt sem érdeklik, csak a szekrények, fiókok tartalma :-) Nem áll meg egy percre sem. Vagyis de, max. egy percre meg tud állni.. néha.. :-)
2012. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!