Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen bíztátok másra...

Mennyi idősen bíztátok másra két etetés között a babátokat? A fiam 2 hónapos és anyósomék nagyon örülnének neki, ha náluk hagynám a kicsit pár órára. Nagyon szeretem anyósomékat, de még nem akarok elszakadni a fiamtól ilyen rövid időre sem.

Figyelt kérdés
Mostanra már egész jól meg tudom különböztetni a sírásait, de anyósék még nem.Túlaggódom a dolgot?
2009. jún. 5. 21:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!Édesanyám már 1-2 hónaposan vigyázott a kisfiamra,nem volt választásom,mert még inkább belemerültem volna a depresszióba.Benne megbíztam teljes mértékig,ez fontos.Érdekes,mert amint kitettem a lábam a házból,rögtön rossz érzésem volt,nem akartam "magára" hagyni a picikémet.Perzse ez más,szélsőséges eset.

Ha nem vagy biztos magadban-és anyósodékban sem- ne hagyd rájuk,valóban lesz még alkalmad a segítségüket kérni.

2009. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kislányom 9 hónapos és még nem volt másra bízva csak az apjára vagy a nagy tesókra. Anyu dolgozik, így rá nem tudom bízni, anyósomra meg nem bíznám (megvan rá az okom!!). Egyébként ő szopik, így nehéz lett vona 6 hónapos koráig bárhol is otthagyni, de én nem is akartam. Pedig ő már a 4. babánk. A nagyokat is csak nagyon ritkán hagytam anyura, akkor is nagyon nyomós ok kellett rá, de ha tehettem, inkább vittem őket is magammal.
2009. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A fiam öt hetes volt, amikor egy héten belül kétszer is anyukám vigyázott rá kb másfél órán át.

Nagyon nem akartam menni, de meggyőztek és nem bántam meg, nem volt semmi baj.

Hozzáteszem, hogy mi külföldön élünk, sehol egy családtag, vagy olyan ember, akire rá tudnám bízni a babát akár öt percre is. Akkor egy héten át itt volt anyukám, azóta se jött hozzánk senki. A babám már hét hónapos lesz...

Szóval az nekem már előre borítékolva volt, hogy vagy akkor elugrom valahova két etetés között kihasználva az alkalmat, vagy pedig a következő egy évben soha nem leszek egyedül. Éltem vele.

2009. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hűha! Nem hittem volna, hogy ennyien válaszoltok! Köszönöm szépen!!!Anyósék tulajdonképp nekem akarnak jót, mert amíg ők vigyáznának a kicsire, addig én a férjemmel el tudnánk intézni ezt-azt. Ezt most még én is korainak tartom, de érdekelt mások véleménye is.
2009. jún. 5. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!