Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha olyan helyre mentek, ahol...

Ha olyan helyre mentek, ahol nincs lehetőség bébiétel melegítésre, akkor hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Hidegen adjátok? Vagy megmelegítitek otthon és órákat áll a termosztáskában?
2012. febr. 23. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bébiételt nyugodtan adhatod szobahömérsékleten is, nem lesz semmi baja töle a gyereknek.
2012. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hidegen igen
2012. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom gyerek simán megeszi, megette szobhőmérsékleten. Otthon sem kellett melegíteni (csak azt, amit hűtőből vettem ki).


A tápszert viszont muszáj volt melegítenem, azt nem akarták.

2012. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig melegíteni szoktam és lehet, hogy nem fogadja el "hidegen".
2012. febr. 23. 18:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki olyat amit nem kell melegíteni. pl. gyümis kaják husivel.
2012. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod szobahőmérsékleten. Tegyél otthon egy próbát elfogadja-e, ha nem akkor termoszba teheted melegítve.
2012. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy holnap megyünk, már nem tudok próbát tenni. Remélem hamar végzünk és hazaérünk ebédre, így nem lesz probléma.

Amúgy a gyümölcsöst is szoktam melegíteni. Főleg ugye, ha aznap készül el, akkor még melegíteni sem kell, mert frissen adom.

2012. febr. 23. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmegyünk valahova és tudom, hogy enni fog, felmelegitem és becsomagolom alufóliába, valamennyire langyos lesz még 1 óra múlva is.
2012. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vigyél több mindent, gyümölcsöt, kekszet ha nem fogadná el a bébiételt azért tudjon mit enni, bár a korát nem írtad. De talán ha éhes akkor megfogja enni "hidegen" is. Enyém is melegen szereti, még a joghurt is langyosan finom neki. Nem tudom hová mentek ahol nincs lehetőség.... de azért vannak alternatívák pl fűtőtestre rá teszed picit, vagy melegvíz alá tartod az üveget, autó motorházteteje ha még meleg :)...
2012. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fejlődésneurológiára mentünk. A forró víz jó ötlet amúgy, de szerencsére nem volt szükség praktikára, éppen hazaértünk ebédre.
2012. febr. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!