Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitség tápszer gondok mit...

Segitség tápszer gondok mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gyermek orvos nemhajlandó felirni nekünk a Humana Baby Fit Banános tápszert! Inkább Felirt neki Milumil AR-es tápszert ami semmit nem használ és a kisfiam rosszul van töle ugyan ugy bukik hasfájós lett ! Amikor visszavittem hogy mi a probléma a tápszerrel csak anyit mondott hogy akkor adjak neki görcsoldot úgy majd nemlesz töle semmi baja! De most azért gyogyszerezzem a gyerekemet hogy tudjon enni amikor elötte a Humana tápszertöl nemvolt semmi probléma! Tudom a gyogyszertárban Tescoban és más hipermárketekben meglehet venni de ugymond drága hamár egyszer van rá támogatás akkor minek vegyem meg 2000ft amiböl hetente 2 doboz kell? A pénzt meg eltudjuk költeni más dolgokra is pl pelenkára! Nem sajnálom de ha egyszer így olcsobb. Sajnos probálkoztunk más orvossal feliratni de ő csak ugy tudják ha átjelentkezünk hozzá. De sajnos más gyerekorvos messzeb van és ha van valami probléma akkor itt helyben sokkal jobb lenne. Valaki tudna ebben segíteni?
2012. febr. 23. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én dokim is ragaszkodott egyfajta tápszerhez. Meguntam, odamentem és megmondtam neki, hogy nekünk más kell. Baromi határozott és kicsit agresszív is voltam, mert egyszerűen ő is csak azt a tápszert akarta felírni, amitől lányom rosszul volt.

Furcsán nézett, de felírta végül!

Légy nagyon határozott, és ha kell erőszakos. Most nem az ő érdeke számít, hanem a babádé.


Ja, a másik lehetőség: nem tudom nálatok hogy működik, de nem tudsz betelefonálni, hogy írják fel a Humanás tápszert? Egyszerűen csak mondd, hogy ezt szokta enni, és ezért ezt kéred.

Sógornőm egyszer így csinálta. Személyesen erősködött a dokinő, de mikor sógornőm betelefonált, és mondta mit kér, akkor csak annyit kérdeztek, hogy most ezt eszi? Sógornőm mondta igen, és már fel is írták neki. Ő meg csak elment a receptért, így nem kellett közvetlenül találkoznia a dokival.

2012. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen 4 szer voltam kérni tápszert de nemnagyon volt hajlandó felirni Sajnos minket nagyon jól ismer mert a babám koraszülött nagyon picike volt és minden nap vinnem kellet! És ezek elenére tömi gyogyszerrel.
2012. febr. 23. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Válts orvost.
2012. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek után vagy váltasz orvost, vagy megveszed drágábban a tápszert vény nélkül.

Ha azt mondod sehogy sem hajlandó felírni gyógyszert, akkor hogy segítsünk? Akkor nincs más, mint elfogadod a döntését, vagy elmész másik orvoshoz!

2012. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!