Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egyhetes babám napi 5-6...

Ha egyhetes babám napi 5-6 pisis pelust produkál, azt jelenti eszik eleget vagy nincs összefüggés? Kakilni nem nagyon akar már 3 napja.

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van pisis pelus bőven, akkor szerintem eszik eleget. A kakival viszont gondban leszel. Nekem ilyenkor szokott az lenni, hogy ha végre sikerül a kaki, akkor a háta közepéig olyan lesz.
2009. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy ekkora picinél annyi kakis pelus szokott lenni, ahány pisis... Valamit tenned kéne, mert ehhez ő még igen kicsi, bogy 3 napig ne legyen széklet! Hallod hogy kutyorog a hasa? Pukizik eleget napközben, vagyis van bélmozgás? Első lépésben emrld a hasáig a lábait, mintha te akarnád kinyomni belőle, masszirozd a hasát!
2009. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pukizni sokat pukizik. A doktornő szerint egyelőre nem gond h nincs kaki. Csak jó lenne tudni eszik e eleget.
2009. jún. 6. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Az anyatejes babáknál nem minden baba egyforma. Van, amelyik nem is kakil, csak heti egyet, és van, amelyik minden evésnél produkál. Nekem a két babám a két különböző véglet volt...
2009. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha idegesit, mert nem vagy benne biztos hogy eleget eszik, miért nincs otthon mérlegetek? Bérelni is lehet, havi 1000 ft kb. Igy láthatod minden szopi után, hogy mennyit evett. P
2009. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes akkor nincs baj, ráadásul megnyugtatott a doki is, ne aggódj!
2009. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál normális, ha 4-5 napig nincs kakis pelus. Ezt az orvosunk mondta. Ha a babád nem kínlódik miatta, akkor ne aggódj.
2009. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja (utolsó vagyok), és ha éhes, úgyis ordít, jelzi, hogy nem elég a kaja, úgyhogy nincs okod aggódni, tényleg. :-)
2009. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Amúgy van mérlegünk, de miután összevissza mért, és tiszta idegesek lettünk tőle, eldöntöttük, hogy hetente csak egyszer mérjük majd babócát.
2009. jún. 6. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!