Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy babám ne...

Mit tehetnék, hogy babám ne csikorgassa a fogát?

Figyelt kérdés
1 hete jött ki neki a fölső kettő (az alsó 2 már 4 hónaposan) és ma egész nap a csikorgatást gyakorolta... Már mindent adtam neki rágcsálni, de rövid időn belül kiköpi és folytatja. Dologéllel kenem. Annyira rossz hangja van, a hátamon áll a szőr:-) 6,5 hónapos
2012. febr. 24. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Várj kb. 1 hetet,megszokja,h ott van és nem lesz neki érdekes.

Én is azt hittem megőrülök tőle,de szerintem tenni nem lehet ellene semmit:)

Kitartás:)

2012. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, én nem tudom, de az enyémek álmukban csinálják (8,5 és 10 évesek), iszonyatos hangja van, már attól libabőrös lett a karom, hogy elolvastam a kérdésed és válaszolok.
2012. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vespana ***** válasza:
Szerintem is majd megunja.Viszont az enyém is álmában csikorgatja a fogait 5,5 éves és még cuppog is hozzá mintha álmában enne :)
2012. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babóm is kb 1 hétig csinálta, szerencsére mostanra megunta. Én nem csináltam vele semmit, csak menekültem amikor tudtam. Remélem nem kezdi el később álmában, mint az előttem szólók gyerekei. Borzalmas hangja van.
2012. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a csikorgatástól vettem észre, hogy kijött az első foga felül :)

2 nap múlva kint volt a mellette lévő is és onnantól nonstop csikorgatott.

Próbáltuk elterelni róla a figyelmét, mert kirázott tőle a hideg.Kb 3 hétig csinálta aztán már nem érdekelte.Volt, hogy cumit nyomtam a szájába, hogy ne csinálja:)

Szerintem ez múló dolog, majd abbahagyja, addig meg te is megszokod :)

14 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, ma még nem jutott eszébe, reménykedem hogy nem fogja csinálni.
2012. febr. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!