Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babám 4 óránként...

2 hetes babám 4 óránként szopizik. Igaz akkor sokat eszik. Normális ez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne aggódj.
2012. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az nagyon jó. Kisfiam 6 hós koráig 3 óránként evett éjjel-nappal:-)
2012. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Az igény szerinti szoptatás a legjobb. Az én fiam van amikor óránként szopizik. 2830g született, most fél éves és 7120g és rengeteg tejem van. Ő már a negyedik gyerkőc. Mind akkor szopizott, amikor éhes volt.
2012. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekünk azt mondta a gyerekorvos a kórházban hogy három óránta mindenképp kell szopnia, mert kiszárad, és fel kell ébreszteni, ha épp alszik akkor is ebben az időpontban.
2012. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két hetesen inkább ritka a 4 óránkénti szopizás. Te figyeled az órát vagy magától ilyen a ritmusa? Besárgult a babád? Nem aluszékony?
2012. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális. Ha normális súllyal született, akkor teljesen normális. Hagyd így, majd jelez ő, ha éhes, és így egy kicsit neked is könnyebb. Nekem is így eszik a lánykám, ő is 2 hetes, 3000 grammal született. A kórházban sem és itthon sem sárgult be, éjszaka sem kel fel sűrűn, eszik este 8-kor, utána csak fél 3-kor kel, aztán fél 7-7 óra körül.
2012. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem sárgult be, 3500-el született. Ha szopizik, van hogy 110-et is szopik.Éjszaka is sokat alszik, este 9 körül szopizik, aztán hajnal 2-kor..
2012. febr. 25. 21:40
 8/8 sumergo ***** válasza:
Ne aggódj, a lányom is így evett, és semmi gondja. Ha alszik, hagyd pihenni. Még olyan is előfordult 3 hetesen, hogy délután vagy éjjel 5 órát aludt egyhuzamban. Igaz nagyon éhesen ébredt, de semmi pénzért fel nem keltettem volna, alvás közben rengeteget fejlődnek! Persze néha nekem is megfordult a fejemben, hogy fel kéne ébreszteni, de sose tettem, mindig szépen fejlődött. Ha gyarapszik a súlya, hagyd aludni.
2012. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!