Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kislányom már egy éves...

Nittababy kérdése:

Ha kislányom már egy éves lesz és még nem ül de a babakocsiban felhúzza magát, és szépen is megül akkor ülhet már vagy nem?

Figyelt kérdés
azért nem ül mert dévényi-tornára járunk mert gyengék az izmai!!és ha már a kiságyban emeli a fejét hogy ülni akar akkor felültethetem vagy inkább ne??köszönöm a válaszokat!!
2012. febr. 25. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gond van az izomfejlödésével, akkor a gyógytornán kérdezd meg.
2012. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van, ne itt kérdezd hanem a gyógytornászt!
2012. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben nem vagyok kompetens, így magamtól azt mondom, én engedném neki, de mivel speciális eset vagytok, érdemes lenne attól a szakembertől megkérdezned, aki a dévény-tornát csinálja vele. Ő tudja leginkább megmondani.
2012. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és várom a többit!!!
2012. febr. 25. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor nekem magától elkezdett ülni/állni a lányom, én engedtem neki annyit, amennyit ő bírt. Ha nem dévényes lenne a lányod, azt mondanám, hogy engedd neki, de így én is azt mondom amit a többiek, kérdezd meg a gyógytornász, az a biztos.
2012. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!