Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz a kisfiam 1 szülinapja....

Lesz a kisfiam 1 szülinapja. A gyerekeknek és a felnőtteknek szeretnék játékversenyt csinálni. A gyerekek feladata meg van. A felnőttekét viccesre szeretném csinálni. Tudttok ajánlani ilyet? Ami vicces?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Kerti buli lesz?


Zsákban futás, vízhordás futva lyukas pohárral, összekötött lábbal ugrálás, hátrafelé futás. Ilyenek jutnak most eszembe.

Vagy lehet főzőverseny, ha van hozzá helyed.

Ha lakásban lesztek, akkor persze más a helyzet. Akkor lehet esetleg Activity.

2009. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám is a jövő hétvégén lesz 1 éves, de Ő még nem tud feladatokat megoldani és versenyezni. Márpedig ez az Ő napja lesz, róla kellene hogy szóljon szerintem. Ne érts félre,nem rosszindulatból írom, csak furcsállom. Én az ilyen feladatokat és mókás versenyeket neki majd csak akkora tartogatom, ha Ő is rész tud venni benne. De a bátyja, vagy az édesapja születésnapján (ők is nyáron születtek) szoktunk vizicsatást is játszani, mindenki kezében van egy vizipisztoly és azzal lövöldözzük egymást,vagy vizibombákkal kergetjük és dobáljuk egymást, természetesen fiúk a lányok ellen. Persze ehhez udvar kell és jó idő. Boldog Születésnapot kívánok a kicsinek!
2009. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én később rendeznék ilyet,a kisfiam még ugy se értékeli,a magam szórakoztatására meg nem.

Meghitt családi buli lesz és ennyi,majd ovis korától lehetnek ilyen partyk.

2009. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!