Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekek vicces sztorijai?

Gyerekek vicces sztorijai?

Figyelt kérdés
Kicsit stresszesre sikerult a napom es jol esne egy-ket sztori, ami megnevettet. Nekem sajnos meg nincs gyerekem.
2011. szept. 12. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc sztorim az unokaöcsémmel esett meg, aki kb. 4-5 éves lehetett ekkor. Shrekben látta, mikor Pinocchio azt mondja, hogy "Női bugyi van rajtam". Ezt meg is jegyezte, és elraktározta magának. Épp a legjobb szituban szedte elő: Anyukájával vásároltak a piacon kis alsónadrágokat neki, anyukája pedig kérdezte, hogy melyik tetszik neki, mire unokaöcsém megszólalt, hogy "De hát anya, női bugyi van rajtam!" Jó hangosan. :)


Másik kedvencem, mikor barátnőm párja kiment külföldre dolgozni, és két hétig nem volt otthon. Barátnőm ekkor beteg lett és többször is el kellett mennie orvoshoz (egy férfi dokihoz és vitte a kislányát is magával). Mikor a barátnőm férje hazajött a kislányuk csak ennyit mondott az apjának: Amíg nem voltál itthon, addig anya egy bácsihoz járt! :)


Lányom még csak 11 hónapos, nem beszél, de már várom. :)

2011. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Remelem, a ferj nem volt feltekeny tipus :)
2011. szept. 12. 16:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöknél voltunk vendégségben ahol az apa szólt a 4-5éves kisfiának:

-hozzál légyszi egy darabka kis papírt.

Erre a gyerek kétségbeesetten visszakérdezett:

-egy darab kakis papírt?

2011. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerencse, h visszakerdezet :)
2011. szept. 12. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Az elsőnek az utolsó és az utolsó is nagyon tetszik :)
2011. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányom a buszon jó hangosan... naná, hogy a fél busz hallja: Anyaaa, a buszon nem mondunk olyat, hogy bassz.a meg? :))
2011. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Van egy idősebb női rokonunk, akinek mindig büdi a szája, tudjátok, az ilyenek mindig szeretnek jól az ember arcába beszélni :) Soha nem értettem miért :D Egyszer mi vittük haza, hátul ült a kislányommal, beszélt neki ezerrel, mire a lánykám: "Neked milyen szagú a szájad??"

:DD

2011. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, jók voltak!

Nálunk van egy családi legenda. Mikor még oviskorú voltam és a nővéremmel egy szobában aludtam, akkor az éjszaka közepén súgtam neki, h "Egér van az ágyunkban". Nővérem el kezdett sikítozni, mire anyáék bejöttek. Anya ott kapkodta a lábát, magából kifordulva, mert vmi iszonyatos rágcsálófóbiája van, apa meg elkezdte letépni rólunk a takarót. Erre megkérdezte, h "Hol láttad". Mire én "Ott futottak a takarón, az egyiken trikó volt, a másikon nadrág". Ezek után senki sem bírt aludni a röhögéstől.

2011. szept. 12. 20:08
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

keresztlányom 2évesen:35hetees terhesen mentem velevalahová

aboltban író nagy tömeg demégs csend volt, odajött egy nénike érdeklődni a leendő baba neméről, mikor születik. erre a kis lány: én tette keri hasába a babát,néma csend lett, mindenki nézett. egy hapi bekérdezett hogyan? erre a kerilányom. ha te azt tudnád....

na ekkor mindenki szakadt a röhögéstől...

2011. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Kisfiam kb. 8 hónapos korában a vitrin üvegét csapkodta nyitott tenyérrel, anyukám rászólt, fiam ütötte tovább. Anyu megint rászólt, a gyerek csak ütötte az üveget megint. Az ötödik figyelmeztetés után anyu rácsapott a fiam kezére picit, mondta neki hogy nem szabad. A fiam erre rácsapott egy hatalmasat a vitrinre, rávicsorgott anyura és nyújtotta felé a kezét :)
2011. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!