Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik könyvet tanácsoljátok...

Melyik könyvet tanácsoljátok megvenni, amiből a baba születése utáni hónapokban hasznos tanácsokat kaphatok a legoptimálisabb fejlődése segítéséről?

Figyelt kérdés
Engem pl.érdekelne, hogy hónapról hónapra épp hol tart a kis agya a fejlődésben, vagy hogy nem mutatok és nem mondok neki még bizonyos dolgokat, mert még úgysem úgy érti stb. Én ezeket a dolgokat még nem tudom, de szeretnék tisztában lenni vele, ezért keresem az a könyvet, amely ilyen irányan foglalkozik a gyerekneveléssel.
2009. jún. 7. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Neten mindent megtalálsz, én is innen okosodta:-) A szülész meg is dícsért, hogy mennyi mindent tudok.

Szerintem kár ezért könyvet venni, én úgysem érek rá olvasni a baba mellett...

2009. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi Deákné B. Katalin könyvét használjuk a címe: Anya, taníts engem! Nagyon jó fejlesztő játékok vannak benne már a kezdetektől iskolás korig, a babám nagyon szereti. Azt, hogy hol tart a fejlődése és miket kell tudjon, azt az interneten sok babás oldalon el tudod olvasni, illetve a gyermekgondozási kiskönyben, amit a kórházból hazajövet kaptok is vannak támpontok. Ajánlom még a www.kismamablog.hu weboldalt is, ott is nagyon sok hasznos információt olvashatsz.
2009. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na már leírták előttem, én is az Anya taníts engem-et szerettem volna ajánlani. Az pont az amit keresel.
2009. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az interneten sok minden van :) De én mégis inkább beruháznék egy könyvbe, az legalább rendszerezetten tartalmazza - gondolom én - hónapra, vagy hetekre lebontva. Van egy nagyon nagy méretű babáskönyv pl. azt valaki évekkel ezelőtt ajánlotta, de sajnos nem tudom a címét :(
2009. jún. 7. 14:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Hm, Deákné könyve... jól hangzik. Megszemlélem majd egy könyvesboltban. Köszi nektek! Más tipp? (szeretek választani)
2009. jún. 7. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kismamák és kisbabák új egészségkönyve
2009. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Heidi Murkoff-Arlene Eisenberg- Sandee Hahthaway: AZ ELSŐ 12 HÓNAP
2009. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ranschburg Jenő: Szülők könyve (A fogantatástól az iskolakezdésig)

Üdv.: az előző válaszoló is én voltam:-)

2009. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gyermekfejlodes.lap.hu

Ezen az oldalon hónapról hónapra le vannak írva dolgok. Bármi ami érdekelhet téged a babáddal kapcsolatban. Azt viszont tudnod kell hogy minden babának más a fejlődési ritmusa. Nyugodtan mondhatsz neki bármit,bárikor,azzal nem árthatsz. Én születése óta beszélgetek vele,énekelek neki,nem halandzsázom hanem ugyanúgy beszélek vele mint egy másik emberrel.Hidd el sokmindent megértenek már az elejétől!

2009. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem sokat segített a " A suttogó titkai" (Tracy Hogg és Melida Blau) Illetve "Spock doktor csecsemő és gyermekgondozása" című könyvek
2009. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!