Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jön már végre az igazi...

Mikor jön már végre az igazi anyai érzés, és az igazi "nem tudnám máshogy elképzelni az életem" érzés?

Figyelt kérdés
11 hónapos a kisfiam, de még mindig nem érzem igazán, hogy az enyém, hogy anya vagyok. Imádom, óvom, védem, de nem vagyok az az igazi anya típus, aki órákig tudna benne gyönyörködni és csak szívni be a lényét, kikapcsolva mindent, nem érdekelve semmi. Igen is van házimunkám, szeretnék a férjemmel nyugodtan beszélni. Születése előtt már eldöntöttük, hogy nem fogjuk fenekestől felforgatni az életünket, a baba jött ide, alkalmazkodjon ő. De így pedig nem élvezem az anyaságot, a születése előtti állapotot pedig nem tudom fent tartani, hiszen mégis csak nagy változás történt. Úgy szeretném kimondani, hogy annyira élvezem a babázást, de ez nem igaz és közben emésztem magam, irigylem azokat, akiknek működik.
2012. febr. 27. 18:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom ezt a lepontozást, én őszintén meg sem szoktam nézni, mert csak idegesítene, hogy ki az a marha, aki ezen éli ki magát, hogy nyomkodja a kezeket. Most fogom magam és mindenkit bezöldelek!!!

És lehet, hogy nem is személy, csak egy program, vagy kitudja. Ne törődjünk velük!

2012. febr. 27. 22:09
 12/12 A kérdező kommentje:

A többiek válaszát is nagyon köszi. Tényleg empatikus mindenki, pedig joggal jöhetnének a kritikák, hogy dehát te akartad, akkor vállald!!!

És nem is vagyok fiatal és a babát is terveztük, de volt már olyan, hogy az volt a napom fénypontja, amikor elaludt végre. És ekkor nem netezni kezdtem, hanem vasalni.

A fiam egyébként egy vidám gyönyörűség, de jól tud esni, amikor valaki más megfürdeti vagy megeteti helyettem...

2012. febr. 27. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!