Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem nagyon jó érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nagyon jó érzés látni egy igazi barátságot fiúknál? L

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyira boldog leszek ha látom, hogy két osztálytársam akik fiúk milyen jól megértik egymást, és milyen igaz legjobb barátság van köztük. Ez azért ugye normális?
2011. ápr. 27. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Örülsz, hogy nem csak felszínes kapcsolatok léteznek.
2011. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos, jólelkű lány lehetsz, ha ez így fel tud dobni! :)

Persze, nekem is szimpatikus, ha a barátnők jól megvannak. De én úgy látom lányok elég sokszor barátkoznak érdekből.. sőt, ugye úgy sokkal nehezebb is udvarolni, ha ketten vagy többen vannak. Szóval nem felhőtlen az öröm :D


De a te verziód jobban tetszik!


16/f

2011. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok lány van így ezzel, mert irigylik, hogy a fiúk között sokkal őszintébb egy barátság és nem szokásuk hátba döfni sem egymást. Nem véletlen, hogy sok lány keresi a fiúk társaságát.
2011. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen főleg mostanában én is jobban keresem a fiúk társaságát, és már lassan jobban kijövök egyik-másik fiúval, mint egy pár lánnyal.Persze a lányokkal is jól kijövök, de a legjobb barátom most éppen egy fiú. Tényleg jó érzés, hogy náluk szívből jön, és teljesen önzetlen. köszönöm a kedves kommenteket is. :P
2011. ápr. 27. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:

:)

hány éves vagy, ha meg szabad kérdezni? :P

2011. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nemsokára 15 :D
2011. ápr. 28. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor nemsokára kapsz egy privátot :D
2011. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, sztem tök jó ez, szerintme szép dolog amikor iylen mély barátság van köztük. 18/L
2011. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!