Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? Olyan ijesztő....

Mi lehet ez? Olyan ijesztő. Három hónapos kisfiam az elmúlt napokban, a délutáni órákban egyszer csak vigasztalhatatlanul elkezd sírni, rikogatni, hullajtja az óriás könnyeit.

Figyelt kérdés
Bármit próbáltam, ami megnyugtatná, semmi sem volt jó neki, eddig ilyen nem volt, hogy ne lehetett volna megnyugtatni. Arra gondoltam, hogy lehet a fogai mocorognak, mert nagyon nyáladzik és egész nap rágja az öklét.Szerintetek mi lehet?
2009. jún. 7. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt egyszer ilyen eset, de akkor azért sírt, mert nagyon nehezen tudott kakilni. Tegnap pedig azért sírdogált, mert szomjas volt. Megkínáltam teával és megivott 100 mlt-t. Pedig soha addig egy kortyot sem. Az én babóm is nyáladzik és rágja az öklét, lehet ilyenkor már beindul a fogzás.

3 hós kislány anyukája

2009. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet a fogacska! Vegyél Dentinox gélt azzal nappal tudod neki kenni, éjszakára meg Viburcol kúpot. A kúpot 7-10 napig add minden este, utána meg csak akkor (pár napig) ha megint látod a tüneteket. Túladagolni nem tudod mert homeopátiás. Az első 2-3napban erősítheti a tüneteket,ne ijedj meg, de utána jobb lesz. Esetleg kérhetsz a gyógyszertárban Chamommilla vulgaris-t fogzásra.Az adagolásra kérdezz rá. Kitartás!
2009. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Valószínű:-SS este idj neki nurofen szirupot !!De csak ha este sem alszik !!
2009. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Lehet a fog az ok, de ahogy írtad, lehet a pocija is. Kislányom is csinál néha ilyet, és Neki olyankor többnyire a pocija rendetlenkedik.
2009. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nahát..ezt a kérdést mintha én tettem volna fel!Nálunk is ez van,még a baba neme is stimmel! :)

Én is aggódom,mert tényleg ijesztő.olyan keservesen sír,szinte már ordít szegénykém..Én is a fogzásra gondoltam,meg esetleg arra,hogy fáradt,mert utána alszik kicsit.

Remélem mielőbb elfelejthetjük ezeket a rémes perceket!

Kívánom Nektek is!

Ja és a válaszadóknak én is köszönöm! :)

2009. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is nagyon köszönöm
2009. jún. 8. 09:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is így csinált amikor 3 hós volt, nálunk sajnos húgyúti fertőzése volt, nem volt más tünet csak a fájdalmas kb 15 30 perces sírás. Nálunk látszott hogy valami fáj, hát gondolom a pisilés. A dokink kért vizeletvizsgálatot és még az elején elkaptuk a betegséget.
2009. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!