Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol kezdodhet a fogzás?...

Mikortol kezdodhet a fogzás? 10 hetes a kisfiam és állandoan a kis keze a szájában van, nyálzik és nagyon soxor keservesen sír.

Figyelt kérdés
Már nem tudok mit csinalni,nem tudom mitol sírhat ennyire,tobbszor rajon es olyankor elvorosodik es alíg kap levegot anniyra sír.NAgyon sajnálom.Ez mellett amugy nagyon mosolygos is tud lenni.Az éjjelek általaában egesz jok inkabb a nappalok keservesek.
2012. febr. 28. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányomnak 3,5 hónaposan már volt két foga! Ő szerencsére nem sírt, csak nyáladzott, és rágta a kezét.

Ha valóban a foga jön, akkor az látszik az ínyén. Meg keményszik, dudorodik, végül látszódik a fog is!

2012. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez, 11 hetes!:)

De nem hiszem,hogy a fogzástól van, csak megtalálta a kezét.

Azt vettük észre,hogy akkor sír,ha el akar aludni. Fáradt, de mégsem bír. Eddig nem volt gond ezzel, pár napja csinálja!

2012. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
O eleve nagyon síros volt még a korházban is de kb 2 hete sír ilyen keservesen es nem bírom megnyugtatni.Regebben rajtam mindig megnyugodott vagy elaludt de most mar ez sem nagyon segit.Ugy sír h az mar hihetetlen.Kikeszulok tole mert annyira sajnálom.A konnyecskéi soxor az arcan folynak már.Fájhat valamije?Amugy hasfájos is de akkor a labacskajat is szokta huzogatni.
2012. febr. 28. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tolakodás, meg semmi ilyesmi, de nem lehet éhes? ha anyatejes, próbáld szoptatni ilyenkor. Nekem inkább úgy tűnik, mintha a szopási ingere nem lenne kielégítve (vagy éhség/szomjúság) - pláne, ha főleg elalvás előtt jelentkezik
2012. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
allandoan cicire teszem.nem hiszem h az lenne a problema
2012. febr. 29. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!