Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Náthás az egy éves fiam Mivel...

Náthás az egy éves fiam Mivel lehet a legkíméletesebben feloldani ami nem jön ki az orrából?

Figyelt kérdés

Szörcsög, de nem folyik

sterimar jó szerintetek? Esetleg bedörzsölő balzsam a mellkasra és hátra?


2012. márc. 1. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sós orrspray sztem a legjobb megoldás
2012. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ez a baby luuf balzsam jó lehet?

Nektek is őrjöng a baba amikor szívjátok az orrát?

nálunk akkora feszkót csinál, igaz még sosem volt beteg, de rendszeresen tisztítottuk az orrát és mégis, akkora hisztit csinál szegény

2012. márc. 1. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk soha nem volt hiszti az orrszívásból egyik gyereknél sem. Nem tudom, hogy ezért-e, de mi így csináljuk: viccesen fújunk az orrába tengervizes orrspray-t, anyáéba is :) közben meg a pofavágás és viccelődés. Pár perc után közösen kiszívjuk. Nekünk elemes orrszívónk (is) van, ezzel szoktuk, a gyerek kapcsolja be, előbb anyának (pofavágás, viccelődés), utána a csemetének. Ki kell várni az időt, hogy rendesen feloldódjon, úgy nem olyan kellemetlen.

Mi mindig sterimart használtunk, illetve gyógyszertári mellkas kenőcsöt, sokkal olcsóbb és szerintem jobb is.

2012. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Jó a sterimar csak hajtógázas,olyan lehet a gyereknek,mintha "orrbavágják".

Azt tapasztaltam a lányomnál,hogy a sterimár után nem akarta hagyni az orrszívózást,nagyon kellemetlen még nekem is,kipróbáltam.Arról nem beszélve,hogy az egyik legdrágább,ha nem a legdrágább.

Én Fluimart javaslok,vagy Afrin babyt,Aqua maries-t ezek pumpásak és a hatóanyaguk megegyezik a sterimaréval.

A baby luuf nagyon jó,amikor a lányom beteg volt és pokoli orrfolyással és orrdugulással küszködtünk,csak akkor tudott aludni éjjel,mikor bekentem a hátát vele.

A betegtájékoztatón részletesen levan írva ,hogy kell használni.

Mielőbbi jobbulást kivánok a kisfiadnak!:)

2012. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell még sóoldat sem. Főzz egy gyenge kamillateát és azt csepegtess az orrába. Ez megszünteti a dugulást, mert csökkenti a duzzanatot, illetve feloldja a lerakódást. Egyikbe cseppents, azt fogd be majd a másikat szívd. Ugyanezt fordítva. Így meg lesz a körforgás az orrjáratokba. Baby luuffal kenheted a hátát, a mellkasát nem. gyerekgyógyász.
2012. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

Csinálok kamillát, hátha az segít és veszünk valami balzsamot, remélem az feloldja, nem szeretném ha rámenne a fülére vagy bármi gond lenne

Kipróbáljuk ezt a mókás orrszívást is :)

2012. márc. 1. 12:10
 7/12 A kérdező kommentje:
a játékos orrszívás be is vált :D
2012. márc. 1. 18:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Adj neki Fenistil cseppet, sokat segít a náthás időszakban!
2012. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Örülök :)
2012. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

eddig nem jött ki az orrából semmi, mára meg zöldes sűrű jön.

Ez jó jel?

KÖszi

2012. márc. 3. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!