Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 10 hónapos lányom nem...

Majdnem 10 hónapos lányom nem hajlandó inni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tápszeres,reggel-este azt issza,napközben gyümi,főzelék,és uzsira tejpép,joghurt stb.

Inni nem akar se vizet,se natúr,se cukros teát,se gyümölcslevet,se cumisüvegből,se itatóból,még pohárból se,nagy néha kanálból elszürcsölgeti.


2012. márc. 1. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányom 1 évig csinálta ezt.

De az étvágya jó volt, és mindig volt elég pisis pelusa is, így nem aggódtam nagyon. Persze én sem értettem, de rá kellett jönnöm, hogy vannak ilyen keveset vagy jóformán semmit sem ivó gyerekek.

Lányom 1 éves kora után egyszer csak elkezdett inni. Nem mondom, hogy sokat iszik, de végre iszik.


Lányod feltehetően a gyümölcsökből, főzelékekből elegendő folyadékot nyer, és a tápszert is megissza! (Lányom nem itta meg!)

Kínálgasd, idővel szerintem megérik rá.

Vagy igyál előtte látványosan, kínálgasd a saját poharadból.

De szerintem ne aggódj, előbb-utóbb inni fog.

2012. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet,nem szomjas... Elég folyadékot kap a gyümölcsből,joghurtból,tápszerből. Ebéd után próbáld főleg,ha akkor nem szomjas,akkor máskor még annyirase.
2012. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nagy ritkán elfogad 1-2 kortyot,de máskor rögtön felveszi a szájzárat!
2012. márc. 1. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!