Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hajlandó a babám...

Miért nem hajlandó a babám cumisüvegből inni? Se anyatejet, se vizet? Eddig szépen ivott belőle.4 hónapos.

Figyelt kérdés
Szerintetek az miért van, hogy az utóbbi időben nem hajlandó cumisüvegből inni? Két hete el kellett mennem itthonról, hagytam itt lefejt tejet, de csak fintorgott rá, pedig éhes volt. A bébiételek után is kínálom vízzel, de nem szívja a cumisüveget, hanem kiköpi, elutasítja, fintorog. Aztán kiskanálból raktam a szájába vizet, de kiköpte és fintorgott. Ezt miért csinálja? Pedig innia kellene szilárd étel után. Vettem már neki csőrös itatópoharat is, de egyelőre azt is elutasítja.
2012. febr. 28. 14:10
 1/4 A kérdező kommentje:
A cumit ugyanúgy szereti, azzal nincs gondja.
2012. febr. 28. 14:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Túl kicsi a lyuk nehezen jön vagy túl nagy ömlik belőle?

Amikor ott hagytad ki volt vele ki etette?Lehet valamit nem jól csinált és a baba fél az üvegtől?

2012. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A férjem is próbálta és én is. A cumisüveg ugyanaz, így a lukméret sem változott. Nem értem miért utasítja el. Meg se próbál belőle inni. Beledugom a szájába és nem szopizza.
2012. febr. 28. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki tanulóüveget. Nekem ugyanezt csinálja a fiam. 6 hónapos kort betöltötte, s onnantól kezdve nem eszik tápszert, cumisüvegből nem hajlandó enni. Van MAM tanulóüvege, abból iszik teát, vizet. Pedig van itthon 4 féle cumisüveg 2 féle cumimérettel, egyikkel sem kellett neki. Itatópohárból sem kell neki, ezért vettünk tanulóüveget, azt nagyon szereti. 7 hósak leszünk
2012. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!