Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dunakeszin lakó anyukák? Sok...

Dunakeszin lakó anyukák? Sok sok kérdés lent.

Figyelt kérdés

Lakást keresünk, arra gondoltunk, hogy nálunk "csak" egy használt panelra futná a pénzünk (13. kerület), arrafelé pedig mostanában 3-4 szobás lakásokat lehet kapni ennyiért, így kiköltözünk a városból.

Persze kertes-földszintes részre gondoltunk, bár nekünk egyikőnknek sincs ezzel tapasztalata. Lenne pár kérdésem, légyszi, ha van időtök, válaszoljatok :)

Milyen arrafelé lakni, vannak-e jobb-rosszabb minőségű lakóparkok, melyik részen jobb lakni, mik az előnyei és milyen hátrányai vannak az ottani életnek? Milyenek a szomszédok?

Mennyi általában reggelente kocsival bejutni a városba?


Előre is köszi!


2011. jan. 2. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

az alagliget lakópark óborzalom, iszonyat gagyik a lakások. SEMMI sincs a közelben, csak egy aranyárban árusító kisbolt, meg egy gyógyszertár. Autóval 3/4-1 óra beérni a Nyugatiig reggelente, mert annyi az autó. A vonat felejtős, mert szintem minden nap van valami fennakadás azon a vonalon és késnek a vonatok. Mi 8 hónapig laktunk ott, de fejvesztve menekültünk onnan, mert infrastruktúra nincs, bölcsi/ovi 300%os túljelentkezéssel működik, havi 50e Ft a benzinköltség.

Szerintem Dunakeszi egy nagyon vacak "város"....

Sokkal jobban jársz a 13. kerületi panellal...

2011. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még tudok "mesélni": az alagligetben havonta vannak betörések, főleg a földszinti lakásokat törik fel. Járda, játszótér NINCS az egész lakóparkban, sétáltatni a gyereket csak a nagy semmibe le-föl járkálással lehet...

amúgy azt kell mondanom, hogy elég proli környék, a szomszédok 80% fizikai melós volt, nagyjából ebből leszűrheted az átlagos IQ szintet.

Elvittük egyszer egy gyerek magándokihoz az akkor 6 hónapos babánkat és beszélgettünk róla, hogy milyen gáz hely az a rész.. a doki meg csak annyit mondott: "20 éve élek itt, 20 éve ilyen és még 20 évig ilyen is lesz..." na ekkor döntöttünk a költözés mellett.

2011. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát most elbizonytalanodtam, egyébként én is ettől féltem, a bölcsi/ovival kapcsolatban többek közt... A többi lakópark gondolom hasonló.

A tóizé meg a dombizé van még, amit nézegettünk.

Köszi, ha valakinek van még tapasztalata,írjon.

2011. jan. 2. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Tóizé, Dombizé.... Tóváros és Dombliget.

5 éve lakunk itt, babánk itt született... de biztos mi is "prolik" vagyunk!

Csak jó tapasztalataink vannak ... pedig én is a 13. kerületben laktam 20 évig!

2012. márc. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!