Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos lányom még szopik...

13 hónapos lányom még szopik elég sűrűn. Az ágyunkban szoptatom fekve. Sajnos mindíg elalszik szopi közben. Hogy lehet majd megtanítani, hogy magától aludjon el a saját ágyában?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nekem csak 4 hónapos a kisfiam,én ugy szoktam,hogy fürdés után bemegyünk a szobájába,ott megszoptatom,és ilyenkor el is alszik,majd büfi és be a kiságyba,szerintem nincs gond vele,hogy este cicin alszik el,DE napközben kicsit drasztikusabban csinálom,látom rajta hogy álmos berakom a kiságyba,sir egy darabig majd elalszik!
2009. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még valami nálunk ritkán nem alszik el vacsi közben,olyankor csak berakom a kiságyba,kijövök a szobából,egy darabig nyöszörög majd elalszik,mivel tudja,hogy ha sötét van akkor aludni kell.
2009. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányom 15 hónapos és nem volt kiságya. Velem alszik. Szopi közben elalszik, de Ő kiköpi a cicim, másik oldalára fordul és úgy alszik tovább.
2009. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!