Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvegyem ezt a cipőt, ilyen...

Megvegyem ezt a cipőt, ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
Még nem jár kisfiam, nem is áll. Kocsicipőt tervezek venni neki, de mivel rátaláltam erre a cipőre, erősen elgondolkodtam rajta, hogy inkább ezt megveszem, és ez később mikor tanul járni, esetleg jó lehet még neki. Meg merjem így venni?
2012. márc. 1. 21:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2012. márc. 1. 21:13
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Nem tudhatod előre, mikor indul el, és addig mennyit nő a lába.
2012. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős most? Az a gond, hogy nem tudhatod mikor fog elindulni.
2012. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mellékesen amikor tanul a gyyerek járni, akkor a cipö nagyon ártalmas, semmi esetre sem szabad használni.
2012. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
9 hós. Igen, nem tudom, hogy mikor fog elindulni, lehet, hogy 2 hónap múlva, de lehet, hogy 5. Viszont a cipőt a babakocsiban is ráadhatom, és ha esetleg elindul, akkor is jó lehet rá. Ezért gondolkozom rajta.
2012. márc. 1. 21:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap múlva ez a méret biztosan nem lesz jó. Szerintem vedd meg a kocsi cipőt, ha pedig elindulna, akkor bentre puhatalpú papucsot, kintre meg évszaknak megfelelőt. Nyár végén nem biztos, hogy kellemes ebben a cipőben.
2012. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha jó a mérete,még a kocsiban is hasznát veszitek.Ennyi pénzért normális kocsicipőt is csak alig lehet venni:)

Olyan árak vannak,hogy a hajam kihullik:(

Megvenném,aztán majd ha járni tanul meglátod...akkorra milyen méretű kell a babádnak.Jók ezek a cipők egyébként!

2012. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

8hónapos. Ez a cipő a mostani időjárásnak felel meg, max még 2 hónapig.

Ezért nem venném meg, minek ilyen kocsicipő. Neki nem lenne kényelmes.

Fűzőset soha nem vennék.

1 éves baba lába ált. 20-as körüli. Én kislányom 10,5 hónaptól önállóan jár, mégsem vettem neki a babakocsiba csizmát. Most vettem, hogy már biztonsággal jár és már nem fél, ha leteszem.

Az önálló járástól még rászámolhatsz legalább 2 hetet, hogy az utcán is rendesen fog menni, nem ül le, nem kezd el mászni.

Szóval az a cipő, amit kinéztél sajnos nem megfelelő.

Megveheted, csak a gyerekkel szúrsz ki.

2012. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ennyiért tényleg nem sok.

de általában a még fel nem állt babák összeszorítják a lábujjukat így nehéz rendes cipőt ráadni. mindenféleképpen próbáljátok fel! én ilyen fűzőset már csak akkor tudtam ráküszködni mikor totyogott :S

2012. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Én megvenném.
2012. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!