Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbáltátok már a Pampers...

Próbáltátok már a Pampers Prémium pelusát? Nekem olyan furcsa, hogy ilyen vékony, nem tudom, hogy tényleg felszív-e annyi folyadékot, mint a vastagabb.

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 09:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"sumergo válasza:


Off:Utálod, mert ettől nem pattog ki a fiad popsija? Inkább örülnöd kéne. :-) "


Köszi, hogy ezt feltételezed, hogy azért utálom, mert ettől nem pattog ki a kisfiam popója. Ahogy leírtam többek közt azért nem szeretem, mert nem bír annyit, mint ami előtte volt, és még sok minden más bajom is van vele. Nyilván ezek ellenére azért veszem meg, mert ettől nem pattog ki a kis feneke. Elhiheted, hogy az atópiás dermatitiszes gyerekemnek, ha aranyárban lenne akkor is megvenném.

2012. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mi használtuk az első hónapban,nagyon bevált, nem folyt ki semmi, szerettük. De aztán kaptunk egy Active Babyt, ami szintén nagyon bevált, így már ezt használjuk.
2012. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!