Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pulyka és csirkemell husi...

A pulyka és csirkemell husi tényleg adható már 5 hónapos kortól a babáknak?

Figyelt kérdés
A bébiételeken ezt láttam, és kicsit meglepődtem. Van olyan köztetek, aki már 5 hónaposan ezt adott a babájának vagy érdemes várni 7 hónapos korig?
2012. márc. 2. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Tápszeres a fiam, így mi már 4 hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást, először gyümölcs, de nem sokra rá főzelék csirke + pulykahússal, úgy emlékszem 5 hónaposan már kapott ilyeneket. Amúgy, a bébikajákat úgy csinálják, hogy a korának megfelelő legyen. Ne ezzel kezdjed a hozzátáplálást, de idővel adhatsz neki.
2012. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Nekem elmúlt 5 hós, ma kapott csirkemellet.

Ha "korán" kezdtétek a hozzátáplálást, akkor adhatsz neki.

2012. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kapott már csirkemellet tartalmazó bébiételt, nem volt még egészen 5 hónapos.

A kórházban olyat adtak uzsinak, kérdeztem, lehet-e.. Azt mondta a nővérke, hogy nyugodtan, olyan kevés hús van benne, hogy nem lesz baja tőle. Szóval azóta adok neki, nem sokszor, heti 1 alkalom mondjuk. De ő nagyon szereti, és soha semmi gondunk nem volt vele.

2012. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én adtam a fiamnak 5 hónapos kortól való bébikaját amikor 5 hós volt:) és már 5 és fél hósan kapott olyat ami csak 6 hóstól való!
2012. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!