Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas babajanak is ilyen nehezen...

Mas babajanak is ilyen nehezen megy a hason alvas?

Figyelt kérdés

A doktorneni nagyon forszirozza,2 hos fiam nagyon keveset van hason,egy kezemen megtudom szamolni,hanyszor aludt el ugy...:-((Duh rohamot kap valami miatt tole,mergelodik,emelgeti a fejet,homoru formaba fesziti magat,majd atfordul mergebe,ugy sikit.Amikor nem birom tovabb halgatni megforditom,de addigra olyan pipa,hogy hanyatt se alszik el.Dafte!!!!

Tudom jot tesz a csipojenek,igy erosodik,es all majd fel 4kezleb,majd ulni fog,de nem megy ez nekunk.Kislanyom szinte csak hason aludt.Fiam ettol eroszakosabb,nem engedi.Mit tehetnek?


2009. jún. 8. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gond ez! Az én kislányom majdnem 5 hónapos volt mikor először hasra fordult és akkor aludt először hason.Előtte nagyon sirt ha hasra raktam.Most 7 hónapos és folyamatosan hason van/már imádja/
2009. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hós a babám, ugyan ez van nálunk is, nem is erőltetem neki, oldalt vagy háton alszik, naponta egyszer kétszer teszem hasra, 1 percig utánna mikor már látom elege van vissza fordítom.
2009. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is 2 hónapos.Ő imád hason aludni,és ébren is úgy szokott többet lenni.Ebből kifolyólag már tartja magát a kezeire támaszkodva,gyakorlatilag le se teszi a fejét,csak ha fáradt.Mi járunk gyógytornászhoz vele,és ő azt mondta,hogy jó ha ébren is hason van,mert erősítí a hát-,nyakizmát.Szerintem próbáld meg ébren hasra tenni mindig egy kicsit hosszabb időre.Rá fog jönni,hogy érdekes úgy is a világ.Én mintás plédet szoktam alátenni illetve színes játékokat köré,imád így lenni nézelődni a Manóm.

2009. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a babád tudja, hogy mi a jó neki. Az én kisfiam 7 hónapos, és még csak egyszer, délután aludt egy fél órát hason. Ettől függetlenül rendesen forgolódik, de valamiért nem kényelmes neki hason. Majd, ha úgy dönt, megfordul, ne aggódj!
2009. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom 7 hónapos koráig csak a hátán volt hajlandó feküdni, nem fordult egyik oldalára sem. Most 15 hónapos és gyorsabban forgolódik mint a ventillátor és csak hason alszik. Hátárafektetem visszafordul és dünnyög magában.
2009. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!