Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autóba gyerek ülést keresek....

Autóba gyerek ülést keresek. Hol tudok olcsón, de még is jó minőségűt kapni? Neten keresztül?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szánj rá időt és nézegesd a Teszvesz illetve Vatera oldalakat. Találni mindig jókat, mi sok mindent vettünk ott. Pl egy hete egy körbetámlás gyerekágyat. De meg kell nézni az eladót is, az addigi értékeléseit is. Újat is találsz, használtat is.

Vannak más oldalak is, pl Grando, Aprod, Jofogas, de ott nincsenek visszaellenőrizve az eladók, én azokat nem szeretem.

2012. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olcsót és jó minőségűt nem nagyon találsz.

Olcsót és elfogadhatót talán.

Mi múltkor elmentünk egy bababoltba, hogy megnézzük azt a Touragoo ülést, amit neten kinéztünk 28000-ért.

Hááát...zötyög,lötyög, nem érzem biztonságosnak, így középkategóriást választottunk, 50000-ért, ami még mindig nem a legjobb minőség, de mondjuk elfogadható.

Az anyag minősége is az árral együtt nő és a kipárnázottsága is.Nem értem, miért. Mintha 30000 ft-ba kerülne egy ülésnyi jobb minőségű pamut anyag.

Szóval én neten keresztül nem vennék. Mindenképpen meg kell nézni élőben.

2012. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!