Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4es pampers több pisit tud...

A 4es pampers több pisit tud megtartani, mint a 3mas? Vagy csak nagyobb?

Figyelt kérdés
Már minden pelusból kifolyik a pisi este, de még csak most érte el a 7kg-t a lányom. Nem lenne túl nagy még a 4es méret?

2012. márc. 4. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
mivel nagyobb, több pisi is fér bele:-) Nem lesz nagy nyugi. Én mindég ilyenkor cseréltem nagyobbra a pelust, ha már kifolyt a pisi az előzőből.
2012. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Neeem,dehogy,ekkora súlynál már nyugodtan jöhet a 4-es méret,nem csak nagyobb,de sokkal jobban bent tartja a cuccot.

Mi most váltunk 4-ről 4+ ra 17 hónaposan,mert most kezdte el nem magába tartani a cuccot éjjelente.

2012. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Férne még igazából a 3masba is, de mivel hason alszik, elöl megtelik a pelus, és kifolyik a hasánál. Pedig hátrafelé férne még...
2012. márc. 4. 09:30
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Próbálj ki más pelust. A pampers tapasztalatom szerint egy katasztrófa.
2012. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig tökéletes volt a pampers. csak elfogyott, aztán kipróbáltuk a huggiest és a babylove-ot éjszakára, de mindkettő átázott. Ezért úgy döntöttem, hogy mégiscsak befektetek egy pampersbe, erre meg ez is átázik... A 3mas pelusok meg már toronyban állnak :P
2012. márc. 4. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Huggies-ból hamarabb kell méretet váltani, mert az kisebb, mint a többi.

Arra figyelsz, hogy a kis fodrok rendesen kifelé álljanak?

Egyszerűen nem értem, hogy a bánatban folyt ki nektek a Huggiesból is a pisi - az én manóim is hason alvósak voltak, 12 órát simán kibírt, pedig reggel általában legalább egy kilós pelenkát vettem le róluk, úgy tele volt.

2012. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, észrevettem, hogy kisebb a huggies, mint a többi, de már nem tudom visszavinni. Sajna nappal is volt olyan, hogy a huggiesból kijött. Méghozzá a combja tetején, ahol ugye nincs gumírozás.
2012. márc. 4. 15:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben ténleg csak az a vicces, hogy pár napja vettem 150db 3mas pamperst... Közben meg már méretet kéne váltani :P
2012. márc. 4. 15:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk éjszakára a 4es pamperst. Nem volt gond. Remélem a továbbiakban sem lesz. Igaz majdnem teljesen összeér a tépőzár a pocakján, annyira nagy még rá :)
2012. márc. 5. 10:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is 7kg-nál váltottunk 4-esre,de nekünk bevált a Babylove is,bár ez nagyobbnak tűnik mint a Pampers ugyan ilyen méretű pelusa és most már csak ezt a fajtát használjuk.
2012. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!