Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelőt hogy kell...

Légzésfigyelőt hogy kell normálisan összerakni?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Azt írjátok, hogy 7,5hónapos, és 2 éves gyereknél is használjátok. Valamit akkor én rosszul csinálok!? Kb minden héten beriaszt, van, hogy éjjelente többször is. Angelcar. A baba már forog, és amikor riaszt, és átrohanok, akkor nem a lapok felett fekszik. Így nyuktázom, hogy lemászott róla. A nagyobbnál ugyan ez volt. 4 hónaposan eltettem, mert belebolondultam, hogy állandóan sípol éjjelente. Lehet, hogy rossz a készülék? Azt azért kizártnak tartom, hogy mind a kettőnek folyamatosan leáll a légzése. Akik egészen nagy babáknál használjátok, akkor sem riaszt be, ha az éjszaka közepén lemászik róla, vagy feláll a kiságyban? Ha nem, leírnátok, milyen típusú van Nektek? Vagy azt, hogy van benne a kiságyban a matrac alatt?


2012. febr. 7. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a lapok felett kell feküdnie? Nincs hatótávolságuk? Érzékenységet próbáltad állítani?
2012. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az útmutatója szerint csinálj mindent. A rácsos ágy alá kell rakni egy kartonpapírt ahogyan a leírásba benne van. A kartonpapírra két egyenlő távolságra az érzékelőt és úgy rá a matracot... a kartonra fúrsz 1-1 lyukat az érzékelőlapom mellett azért, hogy ki tudd vezetni rajtuk és összedugni az adóval. Ezután gyerek nélkül kezd el az érzékenységét állítgatni

nézd meg mikor érzi ha az ujjadat finoman hozzáérinted

Mivel gondolom nem szellőztetsz közben és ventillátort se noymsz a gyerek arcába alvás közben így a majdnem legérzékenyebbre állítsd. Mert különben azt is mozgásnak fogja érezni ha befúj az ablakon a szél és megmozdítja az ágyneműt. Ahogyan finoman bökdösöd az ujjaddal figyeld az adó részt hogy a kis lámpa felvillan-e. Álltalában úgy villan nem amikor hozzáér az ujjad hanem amikor elveszed már. Az egész matrac szélét járd be így. Max 10 perces meló és nem kell többet állítgatnod többet. Sok sikert! Nálunk AngelCare 401-van.

2012. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen távolságra vannak egymástól a lapok a matrac alatt? És milyen távolságra vannak a lapok a készüléktől? Az is fontos! Illetve az érzékenységét is tudod állítani. A miénk is Angelcare.
2012. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok. Mi nem tettünk kartonpapírt a matrac alá, de így is kitűnően üzemel már nyolc hónapja.
2012. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! A leírás már fogalmam sincs, hogy hol van, de arra tuti emlékeznék, ha kartonlapot írtak volna benne. Nagyon jó ötlet köszönöm szépen!!!! Az érzékenységét ti hányasra állítottátok (0-5között). Az enyém AC100-as modell.
2012. febr. 7. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!