Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok,...

11 hetes kismama vagyok, reggel óta ugy fáj a gyomrom nem birok felkelni. Felhivtam az orvosom, azt mondta Troparin Combinatumot vegyek, ami nem használt semmit. Ráadásul az van ráirva hogy terhesek nem szedhetik. Szedjem tovább vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy hogy fáj. Görcsöl? Máskor is volt már ilyen?

Lehet,hogy elrontottad a gyomrodat.Az idegességtől is lehet.Én a helyedben elmennék az orvoshoz,vagy este az ügyeletre,főleg hogyha már reggeltől nem múlik el a fájdalom.

Nem biztos,hogy ez a fájdalom a terhességgel van összefüggésben.

2008. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok gyógyszerre rá van írva,hogy terhesek nem szedhetik,és semmi bajuk nincs tőle.Egyik ilyen kedvencem egy szájfertőtlenítő oldaton található...Nem lehet,hogy csak az első trimeszteri rosszullétek okozzák?Nekem is volt ilyen,és én sem bírtam felkelni,és enni sem semmi.1-2 nap alatt elmúlt.
2008. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne szedj felesslegesen semmi gyógyszert,ha nem használ ! én is hasonló cipőben járok csak én 9 hetes vagyok , probálj megnyugodni és pihenj és probálgass meg mindent, mitöl nyugszik meg a gyomrod !! én probálttam a meleg teát kortyolgatni és bejött !!!
2008. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta meg hányattam magam és megkönnyebbültem kicsit! Szerintem sincs semmi köze ehhez a fájdalomhoz a terhességnek.
2008. márc. 14. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig nyugodtan szedjél gyógyszert,mert nem jó játszani a betegségekkel,főleg terhesen.A tájékoztatóra meg minden marhaságot ráírnak a gyógyszergyártók,hogy védjék magukat.Nyugodtan hidd el,amit az orvos tanácsol.Ha pedig bizonytalan vagy,hogy mit lehet és mit nem lehet szedni,akkor hívd fel a teratológiai tanácsadót (Epidemiológiai Központ).Ott kifejezetten ezzel foglalkoznak!

Pontosan hogyan fáj egyébként a gyomrod?

2008. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A gyomorszájam fáj. Erős nyomó érzés, inkább a jobb oldalon ami kisugároz a hátamba. Utoljára akkor éreztem ilyet mikor nyomorfekélyem volt
2008. márc. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!