Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 vagy 5 pontos babakocsi?...

3 vagy 5 pontos babakocsi? Kaptunk két könnyebb babakocsit is, de mind a kettő csak 3 pontos, aránylag régebbiek. Baj ez, vagy inkább vagyünk egy újat 5 pontos övvel? 10 hónapos lányzó használja.

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az újakban 5 pontos van, de a 3 pontos biztonsági öv is meg tudja védeni a babát a babakocsiból való kieséstől. Szerintem fölösleges megvenni emiatt egy újat, hiszen nem fogsz száguldozni a kocsival, hogy annyira védeni kellene a babát.
2009. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 pontosnál is az a lényeg h a válla felett induljon a 2 felső öv h ne boruljon előre.onnantól meg sztem mindegy h a derékrésznél ott van-e az a plusz "2pont".
2009. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

9 hós lányom kocsija is 3 pontos. eddig még nem volt semmi gondunk ebből, én csak emiatt nem vennék új kocsit. Persze ha úgy álltok anyagilag, akkor nyugodtan, hisz biztos nem véletlenül találták ki az 5pontost. De nekünk eddig bevált a 3 pontos is...

2009. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!