Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a lányom?...

Miért csinálja ezt a lányom? Lassan kikészülök!

Figyelt kérdés
6hetes. Egy pár napja nem akar rendesen enni. Elkezd szopizni, szopizik 2percet aztán elkezd ordítani. Ilyenkor megbüfiztetem, próbálom visszatenni, de csak sír, nem akarja bekapni a mellem. Átteszem a másikra, ugyanezt csinálja. De tej meg jön a mellemből rendesen, azzal nincs baj. Így kb fél óráig tart egy etetés. Ezelőtt 5-10perc alatt végzett. Miért van ez? Most este 170grammot evett. Ez jó?
2012. márc. 5. 20:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és éjjel nem csinálja!
2012. márc. 5. 20:53
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a pocakja fáj. Kisfiam is ez időtájt lett hasfájós. Ez volt az én kérdésem, hátha találsz valami hasznosat benne:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2012. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon hasfájásnak tűnik :-(

Nekünk Espumisan jött be; de ki lehet próbálni a Mecsek Teát, az angol vizet, az infacolt.


A 170 elég jó; sőt, nagyon sok :-))


Kitartás!

2012. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen eleg jo a 170gr. Lehet hogy pont aza baj hogy tul eros a tejleado reflexed es o meg nem birja nyelni a tul sok tejcit. Etetes elott probald meg lefejni az elejet. Avgy az ellenkezoje hogy nehezen jon, de mondjuk azt ketlem ha ennyit tud enni. De ha tul tele van amelled pl akkor nehezen szopiznak nehezebb ugy rendesen bekapni nekik a mellbimbot.
2012. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fáj a pocakja szegénynek!

Nekünk az Infacol segített!

Büfiztesd sokáig,és tornáztasd sokat!

Kitartás!

2012. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a gripe watert, nekünk az segített.
2012. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én is a Gripe Waterre szavazok. De ki kell próbálni többet, nektek mi jön be.
2012. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a baba azért sír mert túl erősen jön a tej akkor sem szabad fejni! Hanem a kicsit kell más pózban szoptatni pl úgy hogy félig ülő pózban van a háta megtámasztva és úgy adni neki a mellet, ha gyorsan jön akkor sem fog fuldokolni és remélhetőleg nem ijed meg
2012. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Grippe watert azt szoktam adni neki.
2012. márc. 6. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!