Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanult meg motorozni a...

Mikor tanult meg motorozni a babád?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos, és még nem tud motorozni. Nem tudom hogy korai lenne-e. Ráül, és hátrafelé már sikerül neki menni míg el nem akad valamiben, de előre nem sikerül. Hogy tudnék neki segíteni? A ti babátok váltott lábban, vagy páros lábbal hajtja? Annyira érdeklődik a motorozó babák iránt, és olyan sokat ül rá gyakorolni, de még nem megy.
2012. márc. 6. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már mennyi idő volt, mikor megtanult ,de szeintem 15 hónaposan még nem késet vele.Arra viszont emlékszem,hogy előbb páros lábbal motorozott, aztán később valmikor már váltott lábbal ment, annnyi bizots,hogy tavaly nyáron mikor 2 éves volt, már váltott lábbal ment.
2012. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krisztivan ***** válasza:
1 évesen kapott lábbal hajtós autót és sokáig csak nézegette.Kb.16-17 hósan egyszer csak ráült és elkezdte használni.Most 18 hós és már váltott lábbal is megy.
2012. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. 15-16 hósan

2. 13-14 hósan, de neki van itthoni motorja, tudott gyakorolni.

Váltott lábbal kellene motorozni (hivatalosan), de sok gyerek páros lábbal hajtja.

Még ráér a kisfiad megtanulni, hagyjad, hadd próbálkozzon, 1-2 hónap és rá fog jönni.

2012. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is pont most vettünk a 16hós lányomnak motort.Ráült a tescoban és le se lehetett róla szedni,egyből tudta mit kell csinálni.:)Viszont azóta az udvaron csak néha néha ráül,megy pár métert és nem érdekli.Páros lábbal hajtja.
2012. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam is először hátrafelé kezdett el menni a motorkával kb 16 hónaposan. Most 20 hónapos lesz és már szépen hajtja magát (hol páros, hol váltott lábbal) és nagyon tetszik neki!

Nyárra már a Te kisfiad is "száguldani" fog a játszótéren a motorkájával! Segíteni szerintem nem nagyon tudsz neki! Neki kell rájönnie a technikájára!

2012. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17 hónaposan kapott motort a keresztanyjáéktól. Kb. 1 hét alatt jött rá rendesen a technikájára, na attól kezdve úgy ment vele, mint a szél!
2012. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!