Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak egyfele pavlik kengyel van?

Csak egyfele pavlik kengyel van?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptuk meg a pavlik kengyelt kislanyomnak, de eleg gaz mind minosegre, mind szerkezetre. A sarkarol mindig lecsuszik, az egyik oldalon a vadlijat nem eri be a szij. Lehet valami kenyelmesebb verziot is kapni, mondjuk tepozarast, nem bort? Valami ilyesmi [link]
2012. márc. 6. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg van másfajta. Gyógyászati segédeszköz boltban kérdezzetek rá. Az én lányom is kengyeles volt. Én varrtam az elejére a lábához egy +szíjat, így nem csúszott ki a lába, és levágtam egy harisnyanaci felsőrészét, és a lábrészét olyan combfix szerűen aláhúztam, hogy ne sértse fel. 3 hónapig hordtuk (3-6 hónapos korig). A lányomat nem zavarta különösebben a mozgásban. Minket jobban megviselt lelkileg.


Itt találsz olyat amit linkeltél: [link]

2012. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én cipészhez vittem el és ő tett rá egy kis szögecset a sarkához, ezzel fogatta össze és így nem csúszott le neki. De akkor is lecsúszhat, ha nincs jól beállítva.

Egyébként szerintem kengyelből nincs más fajta.

2012. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!