Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet az újszülött...

Mikor lehet az újszülött babát kivinni először levegőre?

Figyelt kérdés

Október közepe felé fogok szülni és érdekelne mikor lehet majd elöször kivinni, mennyire kell "bebugyolálni"?

Esetleg ismertek könyvet, amiben ilyesmiről is írnak?



2012. márc. 6. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem van decemberi és márciusi babám is, 1 hetesen már kint voltunk sétálni.
2012. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár a születése után azonnal is ki lehetne vinni, inkább az anya miatt nem lehet. Nem kell agyonöltöztetni, EGY réteggel legyen rajta több, mint rajtad.
2012. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem márciusi a kislányom.Én már 1hetesen szoktattam a levegőhöz,másfél hetesen meg már vittem tanácsadásra.Onnantól kezdve mentünk vele mindennap.

Az az időtől függ hogy mennyi ruha kell,én beszoktam öltöztetni a kislányomat és sose volt beteg.

2012. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sumergo ***** válasza:
október 28-án született a lányom. Nov. 2-án hoztuk haza, másnap már voltunk kint. A lényeg, hogy ne legyen ködös, nagyon hűvös idő, akkor kezdheted szoktatni a kinti levegőhöz. Eleinte csak 5-10 percet, időjárástól függően, aztán lehet egyre többet. Olyan 4-5 fok lehetett, de napsütés volt. Volt rajta: hosszú ujjú body, zokni, vastag rugdalózó, meleg overall (zsáknak cipzározva), vastag pléd 2 rétegre hajtva, és a lábzsák.
2012. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok a segítséget!
2012. márc. 6. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!