Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hideg mindig a kis keze?

Miért hideg mindig a kis keze?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kisfiam és a keze mindig hideg. 23 fok van a lakásban, 3 réteg ruha van rajta, plusz kis mamusz a lábán, és mégis hideg mint a béka feneke. Nem hinném, hogy fázik, mert a teste többi része jó meleg. Mióta megszületett ilyen, csak nyáron volt melegebb, de akkor is előfordult már. Öltöztessem fel még jobban? Vagy esetleg a keringésével lenne baj? A védőnő szerint fázik, mert ezt a kezükről kell megállapítani.
2012. márc. 7. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk meg pont azt mondta a védőnő, hogy ne törődjünk azzal, ha a baba keze hideg, minden babáé hideg. A miénké is. És annyira legyen csak felöltöztetve mint te, ne jobban mert az se jó ha melege van. Ehhez fog a későbbiekben hozzászokni.

Ezért van pl hogy míg a férjem rövidgatyában van itthon télen, addig én termo pulcsiban. Engem beöltöztettek mindig, őt meg nem :)

2012. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na akkor nem tudom a mi védőnőnk miért beszél ilyen hülyeségeket. A barátnőm kislányának mindig olyan jó meleg a keze, neki meg hideg. :( Mindenesetre megnyugtattál, köszi szépen! :D Legalább tudom, hogy nem csak mi vagyunk így ezzel.
2012. márc. 7. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez én 3 hónaposomnak is sokszor hideg.

Nekünk a doki mondta,hogy a tarkót kell nézni. Ha az hideg,akkor fázik.

2012. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A babáknak még nem olyan jó a vérkeringése, mint egy felnőttnek, és ha megnézed, a felnőttek között is van olyan, akinek rosszabb a vérkeringése, és hideg a keze-lába. Tökéletesen igaz az, amit a második írt, a tarkóját kell nézni, ha az meleg, akkor biztosan nem fázik.
2012. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!