Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lesz egy baba fejformája...

Mitől lesz egy baba fejformája ilyen a szülés után? Link -->

Figyelt kérdés

[link]


Persze pár nap/hét múlva visszahúzódik, de miért lesz ilyen, mi okozza? Sokmindenkinél előfordul?


2012. márc. 8. 13:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
ja és nincs semilyen vákum nemtudom eszt honnan szedtétek?:))
2012. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne vákuum???? :)
2012. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nekem is a régi, fogós műtéttel születetett babák jutotttak eszembe. Esetleg a vákummal születettek, ahogy többen írták.
2012. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Itt olvasgathatsz is picit róla: [link]

:)

2012. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
nekem is sokáig volt a szülőcsatornában elakadt a buksija túl nagy volt,vágtak repedtem... a fiam is kis csúcsfej volt:) mi úgy hívtuk. Eleinte megijedtem,hogy ilyen marad ugyanis neki 2 hétig ott volt a pukli!!!de aztán elmúlt szépen...Semmi féle vákum nem volt a dologban......
2012. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
40%

Hát az én lányom elég nagy baba volt,sokat vajúdtam nehezen fért ki, nagyis volt a buksija, 37-es körfogat,de nem volt ilyen a feje, szép kerek volt.


Sztem is vákum,vagy fogó miatt ilyen.

2012. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nálam is sokáig tartott a szülés, de szép kerek feje van a kis édesnek. A szobatársamnak vákum volt, hasonló eredmánnyel. Elég ilyesztő, de náluk azóta rendbejött.
2012. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Tesóm babája ugyan ilyen volt, nagyon sokat volt a szülőcsatornában, mert nem bírt kibújni. + kék és lila színű volt. Egy jó idő kellett, mire teljesen normálisan nézett ki a babája. Nem 1-2 nap..


A babárnőm egy hónappal ezelőtt szült, és vákumot használtak, de közel nem volt ilyen a fejecskéje.

2012. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Az Én babámnak is deformált volt ,de másnap reggelre már alig látszott ,nagyon szép szabályos fejecskéje van, egyszerű fizika ,ki kellet férnie :) Szülés video animációkon látszik ahogy a koponyacsontok mozognak a nyomásra
2012. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
41%

Én 12 órát vajúdtam, negyed óra volt a kitolás és gyönyörű buksija volt a babámnak, semmi csúcsosság. Úgyhogy hülyeség, hogy minden hüvelyi úton született babának ilyen lesz...

Szerintem is vagy vákum (bár manapság szerintem inkább császároznak, mint hgy ezt használják) vagy sokáig volt a szülőcsatornában. De ezt természetes, ezért van a babáknak kutacsa, nem marad ilyen a buksija.

2012. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!