Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány éves korotokra tervezi...

Ti hány éves korotokra tervezitek a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés

Én olyan 28-29 éves koromra

persze csak ha addigra megtalálom életem párját ;)


2012. febr. 7. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Én azt mondtam soha nem lesz gyerekem, mert erre a világra minek?? Azt láss csodát, 22 évesen teherbe estem. Már 16 hós a fiam...
2012. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem tervezem elore. majd akkor ha mindeketten ugy erezzuk es meglesz mminden.
2012. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen szültem a kislányom (azaz majdnem 27 voltam már- párom is egyidős velem). Sok barát/barátnő korainak tartotta, de én egyáltalán nem bántam meg... kell is az energia kismanómhoz mert egy igazi kis hisztigép... :) Ha újra kezdeném is ilyen fiatalon szülnék, és remélem 30 előtt, vagy a harmincas évek elején a kistesó is meg fog érkezni.. :)
2012. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23 évesen szültem az elsőt, 25 évesen a másodikat. Nem bántam meg, most is ugyanígy csinálnám. Mindig is fiatalon szerettem volna szülni, és szerencsére megtaláltam hozzá a megfelelő embert is :)
2012. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Már megterveztem,26 évesen szültem egy gyönyörü kislányt.Mivel nem akarok több gyereket,nem tervezek még egyszer szülni,de ha 30 éves koromig mégis teherbeesnék valamilyen csoda folytán,hát persze hogy megtartanám,mert egy gyerek nagyobb boldogság mindennél a földön.Késöbb már nem vállalok be gyereket,mert akkora már "kiöregedve" érezném magam egy gyerekhez,meg azon kívül a gyerek is nődögél és te is vénülsz vele egyhuzamba,kicsit ciki lesz neki a nagyi korú anyuka.

Életed párjáról csak annyit,hogy egy férfi se tökéletes,lehet,hogy ott van melleted csak nem akarod észre venni,nem azt mondom,hogy az első férfi aki utadba akad annak szülj gyereket,csak hallgass a megérzéseidre;)

2012. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én már 18 évesen szültem volna:-) De persze nem a vakvilágba, hanem ha meglettek volna rá a körülmények. Munka, egy normális apának való pár stb. Végül 26 évesen szültem.
2012. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is szültem volna 18 évesen, de 20at fogom tölteni mikor megszületik, igy is terveztük.
2012. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Abban voltam biztos, hogy 30 éves korom előtt fogok szülni.

Végül majdnem 29 voltam, amikor jött az első és 30.5, amikor jött a második.

Én lehet, hogy korábban is vállaltam volna, de párom nem. Viszont szerencsére "időben" megérett benne is a baba akarata.

Azt hiszem jól alakult az életünk :).

2012. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 21 évesen született a lányom és nagyon örülök neki. Mindig úgy gondoltam, hogy ha fiatalon nem fogok szülni akkor csalódott leszek. Szerencsére sikerült mindent összedobni párommal és amikor már elértük azt a pontot anyagilag, hogy ha felnő el is tudjuk majd indítani (ahogyan minket is indítottak) nem gondolkodtunk egy percig sem és valóra váltottuk az álmainkat vele. Nekünk ez fontos volt, mert a mai világban sokan küszködnek és nem voltunk sosem hasonló helyzetben és nem szerettük volna, ha ő és természetesen vele gyütt mi is rossz helyzetbe kerültünk volna. Legalábbis hogy szüleinkre kelljen rászorulnunk hiszen nem ők vállalták hanem mi magunk. Szerencsére nem kellett sokáig várnunk és sok okoskodás és tényleg hatalmas szerencse is kellett ahoz, hogy így alakuljon. Imádok anya lenni.
2012. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen szültem most 23 vagyok!

Mielőtt lehurrogtok meg volt mindene a babának és mire mgszületett már a saját lakásunkban laktunk!És az anyagiak is jók voltak/az is!


Mára már két kisfiu buszke anyukája vagyok!

2012. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!