Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tud " hisztizni " egy 5...

Tud " hisztizni " egy 5 hónapos baba?

Figyelt kérdés

Amíg nincs az amit ő a pici fejébe vett addig üvölt.Amint elérte mint aki szándékosan hülyére vett,kiröhög.

Ez már tudatos vagy csak képzelődöm?


2009. jún. 9. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyanez van. Én teljesen biztos vagyok benne, hogy tudatos.
2009. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amikor olyanja van akkor ellöki a kezem,és csapkod a lábával.

De az a legbosszantóbb,hogy kiröhög!!Persze olyankor már én is elröhögöm magam. : )

2009. jún. 9. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is tud,hogy tudatos-e azt nem tudom.

A lányomék nálunk laktak,amikor az első unokám megszületett.A lányomnak időnként 2-3 napra elkellett utaznia,így a pici rámmaradt.Mivel ismertem a napirendjét,mikor alszik.,mit eszik stb.természetesen a megszokott rendet követtem.Az első napon a 4 hós pici nem akart enni,nem akart aludni,hisztizett,mint aki kiakarja próbálni,hogy mit szabad és mit nem.Mivel nem engedtem az akaratának,másnaptól már minden rendben volt.

2009. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van hiszti, bizony :) De ez még nem tudatos, még nem tudod őt elrontani :)


Jah, és tanultam gyerekpszichóból, hogy a dac korai jelentkezése azt jelenti, hogy fejlett a gyermek személyisége. Hamar "öntudatára ébredt" ugymond, vagy valami ilyesmi, már nem emléxem :S

2009. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedj neki!!!

És ami a legfontosabb ilyenkor uralkodj magadon és ne röhögj, mert azt hiszi, hogy kész vagy vele játszani.

Kicsit szigorúbban!


Az elsőnél még én is röhögtem.

Mostmár tudatosabban nevelem a másodikat.

2009. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!