Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes baba tud hisztizni?

3 hetes baba tud hisztizni?

Figyelt kérdés
Hasfájós,ez igaz.Amikor sír,fel szoktam venni,mert úgy tud üvölteni,hogy levegőt sem vesz.De kézbe általában elhallgat.Most akkor hasfájós,vagy már most manipulál?
2009. dec. 21. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Inkább próbáld meg hasrafektetni,és a hátát maszírozni,nem pedig felvenni.Adj neki ánizs vagy köménymagos teát (akkor is ha ma ez nem divat).Nekem mindhárom gyerekemnél használt.Ha mindig felveszed,akkor valóban hisztis lesz.Most még nem feltétlen az,csak szereti,ha dajkálod.De most tudod elrontani.
2009. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy ekkora baba nem hisztizik,egyszerűen szüksége van rád.Ha ilyenkor felveszed,akkor nem elrontod,hanem a fizikai szükségletein kívül a lelkiekkel is törődsz.4 gyerekem van,mindig felvettem őket ha akarták,mégsem lettek elrontva,sőt.Szeretgesd,nagyon pici még.
2009. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a baj,ha hasra fordítom,még inkább elkezd sírni.
2009. dec. 21. 19:30
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem hisztizik,csak még nagyon aprócska,és kellesz neki!

Plusz fáj a pocija.Simogasd a hátát,hasát,és ne hagyd sírni.

2009. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor még nem hisztizik !
2009. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Majd 3-4 hónaposan...akkor kezd harcolni azért amit szeretne.Ő még ehhez nagyon pici.Hiányolja a közelséged,eddig a pocidban volt,mindig veled lehetett...még kérnie sem kellett.
2009. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Az én lányom is sokat volt kézben 2 hónapos koráig.Nevelni ráérsz 3 hónaposan is.Még most nem fog rászokni nyugi.Már az én babám sincs kézben,mert összeszakadnék a 45 kilómmal alatta...már nagyon nehéz.De bizony 2 hós koráig kézben volt,mert igényelt.Ez van...én szerettem ölelgetni.
2009. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Tudnak hisztizni hidd el. 4 gyerekes anya
2009. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Majd 7-8 hónaposan. Ne viccelj, hisz azt sem tudja, hogy ő egy önálló lény ezen a világon...! Öntudat nélkül nincs hiszti!

Ösztön viszont van és az téged hív, mert ő még lényegében egy veled. Vedd fel, símogasd a pociját, ringasd, öleld át, tedd cicire.

A baba 7-10 hónapos korában jön rá arra, hogy ő egy, az anyjától független lény és innentől próbálgatja majd az akaratát is.

De nem 3 hetesen vagy 3 hónaposan...

B.

2009. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Én a 4 gyerekes anyukával értek egyet, pedig nekem is az első babám, de hihetetlenül hisztis volt 3-4hetesen, ha akkor ráhagyom, most már ő lenne a "főnök". És mivel egyedül vagyok vele a nap nagy részében, így muszály nekem is haladnom a házimunkával, ebédfőzéssel stb.

És az úgy nem megy, hogy a baba egész nap a karodon ül...

Nem utolsó sorban a sógornőm 3 gyerekes anyuka, ő is tudna élménybeszámolót írni a legkisebb lányáról ezügyben.

2009. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!