Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos baba tud hisztizni?

8 hónapos baba tud hisztizni?

Figyelt kérdés

Imádom a fiamat,de néha az ideg dobálja a sapkám amikor (szerintem) hisztizik. Próbál olyan arcot vágni mint amikor sírni készül,és sikít,de nagyon.Hogyan lehet erről leszoktatni?

Amúgy egy elég akaratos kis fickó, mostanában a babakocsiban sem marad meg.

Ti hogyan oldjátok meg ezt?


2009. szept. 11. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

De tud ám!!:D

A gyerekek nagyon rafkósak tudnak lenni.Már egész pici korukban rájönnek ha sírnak akkor ölben tartja őket valaki.

Leszoktatni nem igazán lehet majd kinövi.Kordában tartani viszont igen.Nem szabad figyelni rá ha hisztizik.

2009. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ez rosszabb lesz most kb még mésfél évig. próbálunk következetesek lenni, mást nem nagyon lehet:)
2009. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen tud hisztizni:-) Nagy francok tudnak ám lenni ezek a gyerekek..Én lányom is szokott ilyet.. Nem tudsz sokat tenni, mint esetleg mérgesen nézni és rászólni.. Még kicsi hogy fegyelmezd de már elég okos, hogy elérje amit akar..néha nálunk is kiborul a bili, ha a kisasszony nem kapja meg amit akar, ilyenkor próbálom más dologgal, játékkal elvonni a figyelmét.. Azért ez beválik..lányom 10 hós
2009. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ez szörnyű!!!!!

Második fiam,de már most látom rajta,hogy nagyon tud "lavírozni",hogy mindig Ő jöjjön ki jól a dolgokból. : )

Sokszor megtépi a nagyon és Ő kezd sírni.

2009. szept. 11. 13:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nagyon=nagyot.
2009. szept. 11. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Persze, hogy tud! Nem is akárhogy! Most kell igazán talpra állnod és tudatosan nevelned, egyértelmű és betartható szabályokat alkotnod. Ha valamit egyszer tiltasz, az máskor sem lehet játék. A babakocsiból kimászós-eset ismerős, nem egyedi probléma. Itt is a sarkadra kell állnod, el kell terelni a kicsi figyelmét. Ha folyton ki veszed a kocsiból a picidet, akkor hozzá fog szokni és a séta nagy részét a kezedben fogja tölteni!

Vagy ha nem, akkor üvöltve, hisztizve a kocsiban. Ráadásul elég balesetveszélyes lehet, ha a kis csöppség úgy gondolja, hogy "ő majd kijön".

Szóval, kedves Anyuka! Kitartás, most jön csak a neheze!

Ha esetleg tudok valamit segíteni, nyugodtan írj!

2009. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiam 5 hónapos, és a napokban vettem észre, hogy ez már hiszti, ilyenkor sokkal hangosabban sír, mint, amikor tényleg van valami gond. Szóval én is várom a tanácsokat.
2009. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.

Legalábbbis az én 6 hónapos lányom igen.

És beépített magasságérzékelő van bennük, hogyha az ember lánya be akarja őt rakni a járókába, vagy az ágyba, bizonyos magasság alatt riasztanak.

De ha ordít és mondjuk neki, hogy kivegyelek, azonnak abbahagyja sírást.

2009. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!