Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell ezt csinálni...

Hogyan kell ezt csinálni "hivatalosan"?

Figyelt kérdés
A tesómékat szeretném keresztszülőknek,de nem akarok templomi keresztelőt.
2009. jún. 9. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor olyan, mint ló nélkül lovagolni. Az akkor nem keresztelő lesz, max névadó ünnepség. Összejön a jónép, oszt kaja-pia.
2009. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát én tapasztalatból mondom hogy nem az számit hogy hivatalos e....anno velem sem foglalkoztak a keresztszüleim és sajna a gyerekeimnek is ugy beválasztottunk hogy ők sem érnek velük sokat pedig testvérek lettek és nem vmi barátok vagy ilyesmi....komolyan fontolóra vettem hogy a harmadiknak nem is választok igy legalább nem cslódunk megint.de persze vannak kivételek és rendkivül odaadó keresztszülők,remélem mások nem járnak úgy mint mi.sztem ha megbeszélitek hogy ők a keresztszülök és nem hivatalos semmivel nem lesz másabb mintha templomba vonultok és a pap leönti a gyereket,persze ha csak nem vagytok vallásosak.
2009. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az anyakönyvvzeteő tartja a házasságkötő teremben(ami egyben névadó terem is).
2009. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az off-ért, de az első válaszolón hangosan nevettem, és teljesen igaza van!! Ti megünneplitek családon belül, hidd el, az is lesz olyan megható, bensőséges, és örök, mintha a templomban történt volna!
2009. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!